SKI CENTRUM ŘÍČKY – MODERNÍ AREÁL S DLOUHOLETOU TRADICÍ

0
1658

Říčky v Orlických horách se stávají rok od roku lepším místem pro zimní sporty a zábavu. Areál najdete na jihovýchodní straně vrchu Zakletý, který je ideálním výchozím místem běžkařů na celý hlavní hřeben Orlických hor.

Díky své nadmořské výšce, orientaci sjezdových tratí, jejich délce a modernímu systému technického zasněžování, je areál Říčky jedno z nejlepších středisek sjezdového lyžování v Orlických horách a jedno z předních středisek v České republice.

Novinkou letošní sezóny je zbrusu nová rolba, která zajistí rychlejší a kvalitnější úpravu sjezdových tratí. Dále se podařilo nově provést rekonstrukci části příjezdové cesty do Říček, což v zimních podmínkách ocení všichni řidiči. Na další novinku se pak mohou těšit všichni, kdo potřebují servis lyží nebo snowboardu. Místní ski servis byl do nové sezóny vybaven novou bruskou a mazačkou. Zkrátka nepřijdou ani návštěvníci prostoru lyžařské školy, kde na ně čeká nový přístřešek, který poslouží nejenom při nepřízni počasí.

V blízkosti střediska, můžete zdarma zaparkovat na parkovišti s kapacitou 350 osobních automobilů. Provozní doba je zpravidla od prosince do začátku dubna od 8:00 do 16:00 hodin. Ve Ski centru Říčky v Orlických horách naleznete zábavu pro rodiny s dětmi, pro páry i skupiny přátel. Moderní zázemí areálu je připravené pro školní lyžařské kurzy nebo pro firmy, které plánují pro zaměstnance teambuilding v krásném prostředí se sportovním vyžitím. Na své si přijdou jak lyžaři začátečníci, tak i sportovní a zkušení lyžaři a profíci.

Ve Ski areálu Říčky si můžete vypůjčit potřebné lyžařské vybavení, využít služeb lyžařské a snowboardové školy, kde zkušení instruktoři naučí lyžovat jak malé děti, tak i dospělé osoby. Vyznavači běžeckého lyžování mohou vyrazit na upravené běžkařské tratě.

Středisko je vybaveno moderním odbavovacím systémem, který umožňuje zakoupení časových (půldenních, denních, pětidenních apod.) i bodových jízdenek (umožňují nákup určitého počtu jízd). Občerstvení zajišťuje restaurace Skirest s kapacitou 200 míst k sezení přímo v restauraci a se 100 místy na přilehlé terase nebo prosklený Ski bar a mnoho dalších stánků.

PROVOZNÍ DOBA:
8–16:00
Večerní lyžování na Můstku v sobotu:
17–20:00

INFOBOX:

• 4,2 km sjezdových tratí
• 1 x čtyřsedačková lanovka, 2 x vleky
• 1 x pohyblivý pás pro děti
• Bezdotykové chipkarty, možnost platby kartou
• Přepravní kapacita 3850 osob/hodinu
• 740 – 992 m n.m.
• Parkování zdarma s kapacitou 350 aut
• Lyžařská a snowboardová škola


Ski centrum Říčky
Tel.: +420 494 595 559
E-mail: info@skiricky.cz
www.skiricky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here