DOLNÍ MORAVA VLÁDNE LETOŠNÍ ZIMĚ!

0
2772

Na Dolní Moravě se do letošní zimní sezony opravdu opřeli a je to znát. Největším objemem investic ze všech českých ski areálů pokračuje Dolní Morava ve své spanilé jízdě, která přináší do českých hor pohodu a příjemný alpský standard.

Sezóna plná novinek, jako nová sjezdovka, unikátní panoramatická restaurace, bezpečnější a širší propojovací tratě, e-shop se zimními zážitky, rozšířený prodej skipasů online a výhodnější podmínky pro děti. To jsou jen „špičky ledovce“ nabídky služeb horského resortu Dolní Morava.

Přijeďte si užít opravdovou zimní pohodu uprostřed hor.

Nová sjezdovka s patřičným názvem „Vyhlídková“ spojuje horní stanici lanové dráhy Sněžník a areál U Slona. Má modrou obtížnost a stejně jako ostatní sjezdovky je plně zasněžovaná. Její délku 1050 metrů, převýšení 165 metrů a terén ocení hlavně rodiče s malými lyžaři. Vyhlídková sjezdovka dotáhla délku lyžařských tratí na Dolní Moravě na 10,4 kilometrů a propojila obě části areálu v rámci jednoho skipasu. Druhou top novinkou je unikátní panoramatická restaurace Skalka. Najdeme ji v nejvyšších partiích lyžařského areálu přímo u Stezky v oblacích na křižovatce sjezdovky “Áčko” a “Vyhlídková”. Její největší chloubou je jedinečná konstrukce s posuvnou prosklenou střechou, která se při slunečných dnech pro všechny milovníky zimní pohody otevře.

V této obsluhované restauraci potěšíte své chutě po lyžování lehkými a svěžími jídly s ohledem na moderní trendy.

Horský resort Dolní Morava nezahálí ani v péči o stávající vybavení. Díky tomu prošla modernizací půjčovna a návštěvníci tak mohou otestovat nové lyže nebo skialpové vybavení. A čekají je také nové zážitky v podobě pravidelných výšlapů na skialpech v doprovodu zkušeného instruktora.

Letos ještě o něco více bude resort otevřený dětem. Zvýhodněné dětské skipasy jsou nově dostupné pro děti až do 15 let, přičemž i pro děti je možné zakoupit v rámci členství v Resort Card skipasy online. Novinkou jsou také zvýhodněné poslední tři hodiny provozu areálu. Speciální tarif udělá radost například všem, kdo se chtějí odreagovat po práci nebo se ještě vybít po výletě po okolí.

Kromě toho jsou na Dolní Moravě připravené skutečné hory zážitků – od první stopy, kterou si vychutnají hlavně milovníci ranního manšestru, přes jízdu rolbou, večerní výšlapy na sněžnicích, bobovou dráhu, večerní sáňkování, freestyle parky nebo odpočinek a pohodu ve wellness. Na Dolní Moravě nemá nuda šanci ani v zimě.

www.dolnimorava.cz


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here