SKIAREÁL ROKYTNICE NAD JIZEROU

0
1009

Skiareál, který se nachází v západní části Krkonoš, se pyšní sjezdovými tratěmi všech úrovní obtížnosti, některé sjezdovky místy dosahují až šířky 100 m.

Celkem 17 km ukázkových sjezdovek, 2 čtyřsedačkové lanovky a 9 vleků doplňuje skialpinistické centrum, které nabízí skialpovým nadšencům jak vybavení, tak speciální skialpové tratě všech úrovní obtížnosti, z nichž dvě využívají také přepravu lanovkou. VIP testovací centrum Rossignol láká na nejnovější modely lyží doplněné profesionálním ski servisem přímo v prostorách půjčovny u lanovky Horní Domky. Začínající lyžaři mohou využít také dětský pojízdný pás v blízkosti přibližovací lanovky. Provoz dětské zóny ROKY BABY s pojízdným pásem spolu s výukovými lekcemi a službou hlídání dětí v dětském koutku bude zajišťovat lyžařská škola Major Ski School, která má v Rokytnici již dlouholetou tradici.

Pro nadcházející zimní sezónu je hlavním lákadlem ROKY Funpark, který nahradil původní snowpark vedle nástupiště lanové dráhy na Lysou horu v areálu Horní Domky. Skiareál Horní Domky na svazích Lysé hory nabízí sjezdové tratě všech úrovní obtížnosti, které patří mezi nejdelší v Čechách a místy dosahují šířky až 100 m. Naproti tomu sjezdovky ve skiareálu Studenov, který je od Lysé hory vzdálen přibližně 3,5 km, jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi, milovníky odpočinkového lyžování a snowboardisty.

Skiareál Studenov nabízí kvalitní lyžování především pro rodiny s dětmi a školy. V posledních letech se značně rozšířila i nabídka doplňkových služeb.

Zimní sezóna bude zahájena dle vhodných přírodních podmínek, jakmile klimatické podmínky umožní spustit technické zasněžování.

 

Spartak Rokytnice, a. s.
Horní Rokytnice 702
512 45 Rokytnice nad Jizerou
Tel.: Infolinka: +420 733 733 053
E-mail: info@skiroky.cz
www.skiroky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here