LYŽOVÁNÍ S JEŠTĚDEM V PATÁCH

0
2240
SKIAREÁL JEŠTĚD VE STOTISÍCOVÉM LIBERCI NABÍZÍ SPORTOVNÍ LYŽOVÁNÍ DOSTUPNÉ NETRADIČNĚ TRAMVAJÍ Z CENTRA MĚSTA. CESTA DO NEJVĚTŠÍHO MĚSTSKÉHO LYŽAŘSKÉHO STŘEDISKA V ČR TRVÁ Z PRAHY POUHOU HODINKU.

Lákadlem pro všechny lyžaře i snowboardisty je cena permanentek, která zůstává na stejné úrovni jako v předešlé sezóně, navíc díky nové kartě Sodexo ActivePass mnoho lyžařů zaplatí za denní skipas pouhých 340 Kč. Na lyžovačku vás na ještědské svahy dovezou z Prahy skibusy. Další slevy jsou pro zákazníky O2 Extra výhody, kdy obdržíte slevu 100 Kč na denní skipass. Pro děti jsou v areálu dvě lyžařské školy, jejichž vyškolení instruktoři naučí lyžovat každé dítě. Pro letošní zimní sezónu je připraveno několik novinek, které vám přijdou vhod.

Skipas „Z lyží do Aquaparku“ spojuje nabídku denního lyžování a odpoledního wellness ve vodním světě hotelu Babylon. Mezi další aktivity, které se dají po lyžování využít přímo v Liberci, patří IQlandia s IQparkem a Dinopark, což ocení zejména rodiny s dětmi. Pro celé rodinné klany je také určena akce pod příznačným názvem „S rodinou na Ještěd“. Pátek 5. ledna 2018 se ponese na vlně zábavného programu v rámci večerního lyžování. Ještěd však dokáže ukázat také svou drsnější tvář, a to potvrzuje i mezinárodní akce „Winter Spartan Race“, která se uskuteční v areálu 20. ledna 2018. Jde o populární závod plný adrenalinu, potu a možná i slz. Trať na Ještědu bude nejkratší verzí hojně obsazeného seriálu a ideální pro sportovce všech výkonnostních úrovní. Ještěd je bezesporu zajímavou destinací pro všechny milovníky zimních sportů.

WWW.SKIJESTED.CZ