ROKYTNICE PLNÁ NOVINEK

0
1745
PRO NÁVŠTĚVNÍKY ROKYTNICE JE LETOS PŘIPRAVENA ŘADA NOVINEK. TOU NEJZAJÍMAVĚJŠÍ JE ZBRUSU NOVÉ SKIALPOVÉ CENTRUM, KTERÉ PŘILÁKÁ NA ROKYTNICKÉ SVAHY DALŠÍ SKUPINU ZIMNÍCH NADŠENCŮ. RODINY S DĚTMI JISTĚ POTĚŠÍ ROZŠÍŘENÍ ZÓNY ROKY BABY O DĚTSKÝ POJÍZDNÝ PÁS U LANOVKY HORNÍ DOMKY. VELKOU ZMĚNU ZAKUSÍ MILOVNÍCI KVALITNÍHO A CHUTNÉHO JÍDLA, DÍKY NOVÉ SPOLEČNOSTI ZAJIŠŤUJÍCÍ GASTRO SLUŽBY.

Nové skialpinistické centrum nabídne nadšencům jak vybavení, tak speciální skialpové tratě všech úrovní obtížnosti, z nichž dvě využívají také přepravu lanovkou. VIP testovací centrum Rossignol láká na nejnovější modely lyží doplněné profesionálním ski servisem přímo v prostorách půjčovny u lanovky Horní Domky. Začínající lyžaři budou moci nově využít také dětský pojízdný pás v blízkosti přibližovací lanovky. Provoz dětské zóny ROKY BABY s pojízdným pásem spolu s výukovými lekcemi a službou hlídání dětí v dětském koutku zajišťuje lyžařská škola Major Ski School, která má v Rokytnici již dlouholetou tradici. Vzhledem k novému rozdělení sezóny na vedlejší, hlavní a top se upravily i ceny, což koresponduje s trendy v zahraničí. Pro nadcházející zimní sezónu ve skiareálu je zasněžovací technika instalována, přepravní zařízení prošla potřebnými revizemi a rolby
jsou připraveny zajistit ukázkový manžestr. Během zimy návštěvníci v našem skiareálu zažijí mnoho sportovních akcí. Pro veřejnost je v kalendáři seriál veřejných závodů ve slalomu ROKY OPEN CUP. Na závěr sezóny se připravuje 3. ročník závodu SNOWEND, kde se soutěží v kopání pokladů ve sněhovém poli. Hlavní výhrou bude tentokrát zahraniční zájezd od cestovní kanceláře pro celou rodinu.

www.skiroky.cz