VELKOLEPÁ SKIARÉNA JIZERKY

0
1801
LYŽAŘSKÁ SEZÓNA 2017/2018 JIŽ ODSTARTOVALA V AREÁLU TANVALDSKÝ ŠPIČÁK. TAKZVANĚ TŘI V JEDNOM, TAK BY SE DALA CHARAKTERIZOVAT SKIARÉNA JIZERKY. JDE O PROPOJENÍ SKI AREÁLŮ TANVALDSKÝ ŠPIČÁK, SEVERÁK A BEDŘICHOV V RÁMCI JIZERSKÝCH HOR.

Perfektní úprava sjezdovek, které díky rozdílným obtížnostem nabídnou vyžití všem skupinám lyžařů od pokročilých až po rodiny s dětmi. Severák je ideální pro rodiny a pro výuku lyžování vašich ratolestí. V podstatě se jedná o veliké výukové hřiště. V průběhu pobytu na horách můžete vyzkoušet všechny tři areály, díky integrované dopravě a společnému skipasu. Mezi ski areály jezdí 3 x denně skibus po celou dobu hlavní sezóny (od 25.12. do 18.3.).

Skibus jezdí z Jablonce nad Nisou do Bedřichova na Severák, Špičák a do Tanvaldu. Provoz skibusu zajišťuje Sdružení cestovního ruchu Jizerské hory. Skibus je zdarma pro ubytované hosty, kteří mají kartu hosta Jizerky CARD: Využívat ho mohou i běžkaři. Oblíbené večerní lyžování nabízí všechny tři areály. Na Tanvaldském Špičáku na vleku Zalomený. Na Severáku na vleku u Arniky a na Bedřichově Na Malinovce. Večerní lyžování funguje na Špičáku každé úterý a pátek od 17 do 20hod. Na Severáku ve stejný čas v úterý a v pátek. Na Bedřichově se lyžuje večer v pondělí, středu, pátek a v sobotu od 16:30 do 20 hodin.

Ceny za lyžování v Jizerkách zůstávají na úrovni loňské sezóny. Pro srovnání uvádíme cenu jednodenního skipasu pro různé věkové kategorie, zvýhodněné vícedenní či celosezónní skipasy v jednotlivých areálech.

WWW.SKIJIZERKY.CZ