SKI AREÁL MALÁ ÚPA MÁ CO NABÍDNOUT

0
1920
SKI AREÁL MALÁ ÚPA (SKIMU), JE ZIMNÍ STŘEDISKO VE VÝCHODNÍCH KRKONOŠÍCH, KTERÉ JE DÍKY SVÉ POLOZE 1 000 M N. M. JEDNÍM Z NEJVÝŠE POLOŽENÝCH STŘEDISEK V ČESKÉ REPUBLICE. NADMOŘSKÁ VÝŠKA A AUTOMATICKÉ ZASNĚŽOVACÍ SYSTÉMY RUČÍ ZA KVALITNÍ SNĚHOVOU POKRÝVKU

 

Na běžky i lyže

Areál tvoří dvě běžecké tratě a 3,7 km sjezdovek s až kilometrovou délkou a náročností lehkou (modré) až středně obtížnou (červené), které obsluhuje sedm vleků. Pro dětské začátečníky jsou v areálu k dispozici dva dětské SKiMU Parky s vyškolenou obsluhou. Celým areálem projíždí dvě linky skibusů, které jsou pro lyžaře ZDARMA.

Půjčte si vše na místě

V areálu najdete dvě půjčovny. Jedna se nachází přímo naproti Infocentru v areálu U Kostela. Druhou najdete na Pomezkách. V areálu najdete tři lyžařské školy, které nabízí služby jak výuku klasických zimních sportů, tak i speciální programy speciálních zimní disciplín: POMESKI, MUSS a SKI 7 ACADEMY.

Relaxace a zábava

Uvolněte ztuhlé svaly po celodenním lyžování ve welness studiu nebo jinou sportovní aktivitou. Ve SKiMU Sport Centru na vás čeká sauna (maximálně pro 8 lidí). Vybít se můžete v posilovně, na ricochetu nebo v multifunkční tělocvičně, kde si zahrajete fotbal, volejbal, basketbal i badminton.

Stylové občerstvení

Ski areál Malá Úpa tvoří dvě střediska, Pomezky a U Kostela, která nabízí i místo pro odpočinek a občerstvení. Na Pomezkách se vydejte do SKiMU House, který stojí přímo u sjezdovky. Moderní horská restaurace byla v roce 2012 nominovaná na Stavbu roku.

www.skimu.cz