Skiareál Rokytnice nad Jizerou – venku jsme doma

0
687

Rokytnice nad Jizerou je pátým největším lyžařským střediskem
v Čechách. Skiareál Horní Domky na svazích Lysé hory se pyšní sjezdovými tratěmi všech úrovní obtížnosti, které patří mezi nejdelší v Čechách a místy dosahují šířky až 100 m.

Lyžařský areál Horní Domky se rozkládá v Rokytnici nad Jizerou na jižních svazích Lysé hory v nadmořské výšce 657 – 1.315 m n.m. Svou rozlohou, ukázkovými sjezdovkami a vybaveností se může rovnat s nejlepšími lyžařskými středisky v ČR. Je oblíben především pro velkou různorodost a rozlehlost sjezdových tratí, které dosahují celkové délky 13,5 km a místy šířky až100 m. S jednodenními či vícedenními skipasy mohou lyžaři využít bezmála 13,5 km sjezdových tratí v areálu Horní Domky. Skipasy do areálu je možné zakoupit i online, kde je možné pořídit skipasy za zvýhodněné ceny. Po registraci do online portálu
je připraven věrnostní program na nákup skipasů a slevy na vybrané služby v areálu. V areálu můžete využít denní parkování, které je na 3 ze 4 parkovišť zdarma.              Skiareál také zajišťuje v Rokytnici nad Jizerou pro milovníky lyžování, snowboardingu,
telemarku, skialpinismu a běžkování bezplatný skibus, který návštěvníky pohodlně dopraví přímo k lanovce.
Skiareál Horní Domky v posledních letech značně rozšířil nabídku doplňkových služeb a to zejména přímo v budově odbavovacího terminálu lanovky Horní Domky. V provozu je půjčovna špičkového lyžařského vybavení, kde její součástí je i technic- ký servis lyží a úschovna. Je možné si zde zapůjčit k ozkoušení letošní modely lyží všech druhů od sla- lomek až po all – mountain. Lyže, snowboardy a lyžáky zahrnují především značky Rossignol, Dynastar a Lange. Půjčovna také nabízí zázemí pro skialpinisty a obchod se sportovním vybavením a oblečením značky Hannah.

Zde se také nachází lyžařská škola Major Ski school, která zajišťuje výuku nejen nejmenších na pohyblivém dětském pásu pod vedením certifikovaných instruktorů.

 

 

 

 

 

INFOBOX
• 17 km sjezdových tratí
• 2 čtyřsedačkové lanovky a 6 vleků
• Přepravní kapacita 14 715 osob/hodinu
• 657 – 1 315 m n.m.

Rokytnice nad Jizerou
Tel.: infolinka +420 733 733 053
E-mail: info@skiroky.cz
www.skiroky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here