Deštné v Orlických horách

0
799

SKICENTRUM Deštné v Orlických horách je kompletně vybavené středisko zimních sportů. Naleznete zde sjezdové tratě všech obtížností, snowpark i velmi kvalitní lyžařskou školu. Na  jeden skipas vám areál nabídne celkem 6 sjezdových tratí a na vrchol vás vyvezou 2 lanovky a 4 vleky.

Největší středisko v Orlických horách se pečlivě připravilo na zimní sezónu. Na návštěvníky areálu čeká bezdotykový odbavovací systém a věrnostní karty. Díky nim lyžaři ušetří 5–10% z ceny, budou rychleji odbaveni a ještě mohou online sledovat své sportovní výkony.

Skicentrum nabízí bohatě zasněžené sjezdovky, rychlou čtyřsedačkovou lanovku v areálu Marta II, která vás dopraví pod vrchol Studený vrch. Lyžování uprostřed lesů s přejížděním mezi tratěmi si vychutnají i náročnější lyžaři.

Vlastní hřeben Orlických hor je rájem běžkařů například přes Velkou Deštnou na Pěticestí, okolo Deštného, celkem s více než 200 km strojově upravovaných tratí pro klasiku i bruslení s výhledy daleko do kraje, kolem malebných bunkrů nebo ledové Kunštátské kaple.

Pro vyznavače freestyle je zde velmi kvalitní, denně profesionálně upravovaný Your Park s mnoha skoky a překážkami.

O lepší lyžařský zážitek se stará několik nových zasněžovacích děl, zábavná dětská dráha v areálu Marta II, lyžařská škola se dvěma hřišti nebo denně upravovaný snowpark se sněhovými boulemi a funboxy. V lyžařské škole vás naučí třeba styl telemark. Budovu půjčovny lyží a servisu najdete přímo pod sjezdovkou Marta.

Přímo v areálu je velmi kvalitní škola lyžování a snowboardingu pyšnící se osvědčením APUL, vlastním hřištěm pro děti a začátečníky s vlastními provazovými vleky a pojízdným pásem.

Součástí lyžařského areálu je také profesionálně vybavený servis s půjčovnou veškerého vybavení. Velmi populární je v Deštném večerní lyžování.

Skiareál Deštné v Orlických horách
Tel.: +420 492 601 601
E-mail: info@skicentrumdestne.cz
www.skicentrumdestne.cz
www.destne.info

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here