FYFT – švédský stůl, plný her

0
873

Někdy zapomínáme, jak je důležité, umět si hrát. Firma FYFT vám to ráda připomene. V pražské prodejně, v ulici Osadní, Praha 7, vám nabídnou širokou paletu hobby aktivit. Od Rubikovy kostky, přes kendamu, až po wargaming.

Volný čas je pro mnohé z nás svatý a chceme, abychom si ho užili naplno, a ještě se třeba něčemu přiučili? FYFT se specializuje na hobby předměty, které jsou právě určeny pro volný čas (odtud zkratka – Fill Your Free Time). Pokud ale čekáte prostý obchod s tzv. deskovkami, hračkářství nebo jinou samoobsluhu, tak to vás zklameme.

Ve FYFTu se nevěnují jen tak nějakým aktivitám, vše má hlubší význam. Záleží jim na tom, aby to, co děláme, přinášelo do života pozitivní emoce, spojovalo nás s přáteli, budovalo charakter, odhodlanost a pevnou vůli. Mohli bychom říci, že nás tyto aktivity vedou vstříc osobnímu rozvoji. Proto se jich nebojte na cokoli zeptat!

Při vstupu do FYFTu uvidíte mnoho věcí, mezi které klasicky patří Rubikovy kostky, yoya, kendamy, deskové hry, disky pro Discgolf, batohy, ale i miniatury nebo hry na hrdiny (D&D). To by ale bylo hodně slabé, kdyby nabízeli jenom jakési produkty. V prodejně, kterou najdete v Praze 7 (a nejen tam) organizují a sponzorují soutěže, pravidelné srazy, workshopy, po domluvě poskytují prostor pro akce a setkávání různých komunit.

Ve FYFTu každého něco osloví.

www.fyft.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here