Vyrazit k moři nebo zůstat doma?

0
706

Volba mezi domácí a zahraniční turistikou nebude lehká ani tento rok. Turisté zvyklí na každoroční cestování za teplem strávili loňské léto v českých chatách, chalupách, apartmánech či penzionech a dlužno podotknout, že spokojení byli nejen oni, ale i český cestovní ruch. Po nezvyklém jaru si všichni užili pokojné léto a netušili, že na podzim se černý scénář vrátí v ještě horší podobě.

Ať ve Vás zvítězí solidarita k českým ubytovatelům, láska k české přírodě, nebo jen nejistota zahraničního dění, dovolená v ČR je pro rok 2021 určitě rozumnou volbou. Vždyť kdy jindy budeme mít naši republiku téměř sami pro sebe?

Vyrazte do hor, na kolo, splouvejte řeky, poznávejte hrady, zámky a splňte si své seznamy míst, která již roky toužíte poznat.

Ubytování si vyberte na portálu e-pobyty.cz. Nejpřehlednější ubytovací portál v ČR Vám bude při výběru vhodného objektu skvělým pomocníkem. Z pestré palety objektů si vybere každý. Na portálu e-pobyty.cz najdete chaty, chalupy, apartmány, penziony, hotely, kempy, ubytovny i farmy. Pobyt si navíc domluvíte vždy přímo s majitelem.

Portál e-pobyty.cz je založený na maximální jednoduchosti a přehlednosti, a proto je plánování Vaší dovolené nejen pohodlné, ale díky absenci jakýchkoli reklam i ničím nerušené.

Kromě ubytování najdete na portálu e-pobyty.cz o každé turistické oblasti i mnoho  zajímavostí, tipů na výlet a užitečných odkazů.

Používáte Facebook? Pak jste srdečně zváni do skupiny DOVOLENÁ V ČR, kde můžete čerpat inspiraci pro Vaše výlety, ubytování i potkávat přátele se stejnými zájmy. Přidat se můžete v odkazu: https://www.facebook.com/groups/217218879493363.

A pokud rádi soutěžíte, už v dalším čísle Magazínu TIM se můžete těšit na soutěž s portálem e-pobyty.cz o hodnotné ceny.

e-pobyty.cz

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here