Skiareál Klínovec

0
687

Návštěvníci se mohou těšit na nesrovnatelně pohodlnější a rychlejší jízdu na vrcholy. V loňském roce se rozšířila přepravní kapacita o dvojnásobek. Nové lanové dráhy jsou důkazem zlepšení a zpříjemnění zážitků návštěvníků celého areálu.

Nová lanová dráha má více než dvojnásobnou dopravní rychlost, a přitom delší nástupní a výstupní čas ve stanicích, celková jízda na lanovce se tak zkrátí o polovinu a zároveň se zvýší pohodlí lyžařů během jízdy. Při plné rychlosti odbaví až o 800 osob za hodinu více než původní lanová dráha. Klínovec byl prvním areálem v ČR, který měl lanovou dráhu s krycí bublinou a tato bude již třetí. Více bublin, více komfortu. Další plánují v blízké budoucnosti vybudovat na Neklidu, která by měla být šesti sedačková.

Více informací naleznete na webu:
www neklidnaklinovci.cz

Skipass si můžete zakoupit v e-shopu, online z pohodlí domova, a to na internetové adrese https://eshop.klinovec.cz nebo přímo na prodejních místech umístěných v areálu, kde můžete jízdné uhradit bezkontaktně platební kartou, ale také v hotovosti.

Z hlediska bezpečnosti, je nejjistější cestou pořídit si lístek online. Každý, kdo vlastní jakoukoliv čipovou kartu značky SKIDATA (může být i z jiného areálu) může zakoupit skipasy na stránce https://eshop.klinovec.cz. Bonusem Vám bude lepší cena v TOP sezóně, žádné čekání u pokladny, především naprostá svoboda ve výběru dne, kdy areál navštívíte. Jen tento areál totiž nabízí možnost zakoupit si lístek a přijet kdykoliv se Vám to bude hodit.

OTEVÍRACÍ DOBA:
denní lyžování:
lanové dráhy a vleky 9 – 16:00 hodin
večerní: vlek F 16–21:00 hodin

V návaznosti na nemalé investice došlo u denních a vícedenních skipasů pro dospělé ke zdražení o cca 5%, cena jednodenního dětského ticketu zůstala stejná jako v loňské sezoně.

Kompletní ceník je již k dispozici na webu:

www.klinovec.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here