Skiaréna Jizerky – Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov

0
1067

Skiaréna Jizerky, soubor tří areálů Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov, celkem 17 km sjezdovek, 20 lyžařských vleků, 2 lanové dráhy, 3 pohyblivé koberce a 1.300 parkovacích míst.

Na Tanvaldském Špičáku připravují lyžování na TŠ2, tedy Kostelní, Zalomené a Dětské sjezdovce. Dále zasněžují na Turistické sjezdovce, ale zde chybí spodní část. Na Severáku jsou připraveny sjezdovky na Kampě a zasněžují sjezdovky Naproti Arnice a u dětského pásu. Na Bedřichově připravují spustit dětský vlek a pohyblivý koberec. Rolba PistenBully 600W Polar a sněžná děla Supersnow jsou na svých místech a zasněžují na Tanvaldském Špičáku a na Bedřichově.

Ceny skipasů

Pro letošní sezónu areály nabízí hlavní sezónu v období: 13. 12. – 24. 12. 2021 + 3. 1. – 30. 1. 2022. Cena za jednodenní skipas pro dospělou osobu na Tanvaldském Špičáku se zvýšila na 770 Kč.

Na Bedřichově a Severáku se bude jednat o cenu 490 Kč za den. Na všech pokladnách přijímají platební karty a poukázky Edenred Benefits.

Služby a půjčovny

V každém ze ski areálů najdete lyžařskou školu a půjčovnu pod názvem SKIARÉNA SPORT. Půjčovny a servis se nachází přímo v centrech jednotlivých areálů. Na parkovišti na Tanvaldském Špičáku 1 se podařilo přidat několik dalších míst ke stání.

Jizerky CARD – karta hosta Jizerských hor

Návštěvníci získají množství výhod a slev, užijí si svou dovolenou nebo prodloužený víkend. Díky Jizerky CARD je možné čerpat zajímavé slevy či cenová zvýhodnění v Jizerských horách. Zajímavé bonusy nabízí lyžařské areály Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov. Slevy je možné čerpat i na výuku lyžování či zapůjčení sjezdového vybavení. Kartu Jizerky CARD dostanete ZDARMA při ubytování na 2 a více noci od ubytovatele, který je členem Sdružení cestovního ruchu Jizerské hory.

Přehled slev a výhod, které s Jizerky CARD naleznete na: www.jizerske-hory.cz

www.jizerske-hory.cz

Skiaréna Jizerky
PROVOZ SKI AREÁLŮ:
Tanvaldský Špičák  +420 733 535 350
Severák  +420 604 516 733
Bedřichov  +420 603 781 848
www.skijizerky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here