Sport areál Klíny

0
850

Zimní dovolená v příjemném a moderním lyžařském středisku v srdci Krušných hor, to je přesně skiareál Klíny v Krušných horách. Přichystaných je pro vás 5 sjezdovek lehké až střední obtížnosti, snowpark a sáňkařská dráha a nově ZIPLINE.

ZIPLINE KLÍNY – zážitek z výšek hor

Ve Sport areálu Klíny vás instruktor oblékne do celotělového úvazku, nasadí vám helmu a zajistí na kladku s elektropohonem. Pak už jen dáte pokyn ke startu a budete si užívat 1400 metrů dlouhý přelet nad Šumenským údolím na protější kopec do krásné krušnohorské divočiny na přestupní stanici. Tady vás instruktor přejistí na druhé lano a posvištíte 800 metrů zpátky k nástupišti lanovky, která vás odveze zpět do Sport areálu Klíny.

I v letošní sezóně bude v areálu na Klínech kromě sjezdovek, lanovky a vleků, také snowpark. Snowpark byl přesunut na sjezdovku Slalomák. Horské středisko je vzdálené 5 km od hranic s Německem a 95 km od Prahy. Pohodlný návrat k horní stanici vám zajistí čtyřsedačková lanovka Doppelmayr a lyžařský vlek K1 – Poma.

Lyžařská škola ZIMLET Klíny ve spolupráci se Sport areálem Klíny nabízí Dětskou lyžařskou akademii. Je určena pro děti školního věku, které zvládají lyžovat na modré sjezdovce. Lyžařská škola s vlastním areálem a pojízdným pásem.

Areál je připraven na letošní zimu, ceny se mírně zvedly, v ceníku jsou pouze úpravy v řádech 10 Kč (nový ceník najdete na www.kliny.cz).

Využijte cenově výhodnou multičasovou jízdenku na 10 hodin. Ušetříte peníze a lyžovat můžete v areálu až do nevyčerpání kapacity 10 hodin. Kartu s tímto tarifem lze rozložit do více dnů příslušné sezóny. Časový odečet je po 30-ti minutových intervalech. Během této doby může lyžař procházet turniketovým zařízením neomezeně.

Užijte si večerní lyžování na sedačkové lanovce s osvětlenou sjezdovkou a snowparkem. Celková délka trati je 3100 metrů s kapacitou 2930 osob za hodinu. Parkování je zdarma na 5 parkovištích s kapacitou pro 500 aut.

Otevírací doba: denně 9 – 16 hod.

Hledáte ubytování pro svou dovolenou s rodinou a přáteli? Zvolte stylový Hotel Emeran*** se zázemím Sport areálu Klíny v Krušných horách a mějte vše k dispozici! Hotel a celý areál si nejvíce užijí rodiny s dětmi, sportovci, milovníci výletů, cyklistiky a lyžování. Hotel se nachází přímo na sjezdovce.

INFOBOX
580 – 862 m n.m.
• Mammut bar
• hotel, wellness, pivovar, lezecká stěna
• celkem 3,1 km sjezdových tratí
• jízda rolbou cca 1 hodinu
• půjčovna lyží a snowboardů
• ZIPLINE, 2,2 km adrenalinová jízda po laně ve
výšce až 150 metrů nad zemí rychlostí až 75km\hod.

www.kliny.cz
www.emeran.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here