Lyžujte ve Skiareálu Lipno za ceny vedlejší sezóny až do Štědrého dne

0
957
Hotel Element

Ježíšek je na cestě a ve Skiareálu Lipno už začali nadělovat. Za cenu skipasů vedlejší sezony nyní můžete lyžovat až do 24. prosince včetně. Přijeďte si zpestřit předvánoční přípravy a relaxujte aktivně na svahu. Areál je otevřen denně od 8.30 do 16 hodin. Večerní lyžování je zatím mimo provoz.

Platnost ceníku aktuální vedlejší sezóny, která byla původně do 17. prosince je prodloužena, a lyžovat je nyní možné za výhodnější ceny až do Štědrého dne. Při nákupu skipasů stále platí aktuální podmínky vlády pro návštěvu lyžařských středisek. Ke kontrole očkování nebo prodělané nemoci (ON) dochází při nákupu skipasů na pokladnách v Klientském informačním centru u centrálního parkoviště. Nákup skipasů online je stále možný.

Pro ty, kteří chtějí na Lipno vyrazit na více dní je připravena nabídka nového hotelu Element, který se nachází přímo u sjezdovky. Při pobytu na minimálně 3 noci nabízí bezplatný upgrade na pokoj s terasou a výhledem na jezero, welcome drink, sladké překvapení z cukrárny Povodloň i animační program. Při pobytu na Štědrý den také tříchodové večerní menu.

Stezka korunami stromů má na Štědrý den zavřeno

Jeden jediný den v roce, a to právě na Štědrý den, se brány první Stezky korunami stromů v České republice zavírají.  Jinak je otevřena denně od 10 do 16 hodin, a i v zimě jsou k dispozici její adrenalinové zastávky, ptačí budky, makety i na samém vrcholu ptačí hodiny. Málo kdo si pak nechá ujít také tradiční novoroční výstup, aby nejen obdržel pamětní list, ale aby vkročil do nového roku aktivně a obklopen krásnou šumavskou přírodou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here