Přírodní vonné vosky Scentchips naplní váš domov nebeskou vůní

0
765

Jakmile tyto vosky, jemné jako jarní vánek, vyzkoušíte, hned si je zamilujete. Výběr téměř ze stovky vůní, aromalampy různých tvarů dle velikosti interiéru, voskové tyčinky, svíčky, sáčky do skříní a prádla, katalytické lampy i jejich náplně, a navíc zdarma dárky k nákupu.

Většina produktů Scentchips je na skladě a expedice z e-shopu probíhá následující pracovní den. Letos na začátku února byla nově otevřena v Praze první exkluzivní kamenná prodejna. Chcete-li se ocitnout doslova v nebi, přijďte se podívat. Do konce března si na počest otevření obchodu za váš první nákup v hodnotě nad 500 Kč navíc odnesete luxusní dárkový set i s keramickou lampou na vosky.

Vonné vosky po zahřátí v aromalampě šíří lahodnou, intenzivní, avšak nevtíravou vůni. Jednotlivé vůně je možné navzájem do nekonečna kombinovat a poskládat si tak vlastní vonnou směs a z vybraného sortimentu si namíchat neomezené vonné kombinace a vytvořit si tak vlastní kompozici!

Jednotlivé vonné lístky jsou vyrobeny ze sójového vosku a parafinu, ručně odlévány, obsahují především přírodní a přírodně identické aromatické oleje a zušlechťující přísady. Používání těchto vosků je proto zcela bezpečné i pro domácí mazlíčky.

Kromě vosků si mj. můžete vybrat i katalytickou lampu. Na rozdíl od aroma lampy, která uvolňuje do prostoru vůni překrývající pachy, katalytická lampa současně zápach nejen neutralizuje, ale pomáhá při tom ničit i viry a bakterie ve vzduchu a přispívá tak k zajištění zdravého prostředí v dané místnosti.

Na e-shopu a v první nové kamenné pražské prodejně Scentchips naleznete kompletní sortiment.

Kamennou prodejnu Scentchips naleznete na pražském Smíchově, kam se jednoduše dostanete MHD a když přijedete autem, nemusíte se obávat modrých zón. Pohodlně zaparkujete přímo před obchodem zdarma na soukromém parkovišti.

www.scentchips.cz
www.facebook.com/Scentchips-Českárepublika-100117865457755

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here