Lázně Lednice – Perla Jižní Moravy

0
865

Lednické lázně jsou nejmladšími lázněmi, zapsanými na seznam UNESCO. Chcete-li si opravdu odpočinout, nechat se hýčkat a prožít jedinečný zážitek, zavítejte do Perly.

Vše pod jednou střechou

Do všech částí lázeňského domu Perla je zajištěn bezbariérový přístup a hosté si zde užívají pobyt v komfortních dvoulůžkových pokojích. Zdarma je k dispozici župan, pantofle, wifi připojení a televize přímo na pokoji. Relaxovat mohou v lázeňském bazénu s teplotou 31°C, ve vířivce se slanou vodou, nebo třeba u dobrého vína v naší lázeňské kavárně. Okolí lázní slibuje nádherný výhled na lázeňskou kolonádu a jen pár kroků od Perly leží krásné zahrady lednického zámku.

Nabídka lázní je opravdu pestrá, Perla nabízí více než sto procedur. Mimo jodobromové koupele se můžete těšit na klasické i exotické masáže, bylinné i perličkové koupele, tělové masky a zábaly, rituály krásy a samozřejmě profesionální péči tamního personálu.

Jodobromový pramen

Hlavním pilířem Lázní Lednice je jodobromový pramen, který svým složením připomíná Mrtvé moře. Má blahodárné účinky na pohybový aparát a léčí cévní a neurologické nemoci,  gynekologické potíže a stavy po popáleninách. V Perle nabízí pobytový balíček Jodobromový zázrak, díky kterému můžete na vlastní kůži vyzkoušet sílu přírodního pramene.

Jednodenní lázně

Lednické lázně nově připravily ambulantní balíčky pro ty, kteří jsou neustále v jednom kole. Balneo provoz je otevřen denně včetně víkendů a svátků a lze si tak naplánovat tyto nové ambulantní balíčky. Stačí se jen telefonicky objednat a dopřát si na hodinku či dvě pořádnou relaxaci.

Dovolená v lázních

Pohádkový kraj obklopující Perlu, se pyšní velkým počtem cyklostezek, ke kterým nově Lázně Lednice nabízí pobytový balíček Cyklowellness. Objevujte na kole krásy Lednicko Valtického areálu-Lichtenštejnskými cyklostezkami a nechte se hýčkat vybranými procedurami k uvolnění unavených nohou a relaxaci celého těla.

Toužíte po skvělém odpočinku? Pak neváhejte a vydejte se k nejbližšímu „Mrtvému moři“. Vydejte se do lázeňského domu Perla.

Jednou z letošních novinek lázeňského domu Perla je pobytový balíček Konopí pro vaše zdraví. Konopné procedury působí blahodárně na celý nervový systém, pokožku a pohybový aparát, jsou bez kontraindikací a neobsahují žádné psychotropní látky.

Druhou novinkou letošního roku jsou obličejová ošetření luxusní kosmetikou GERnétic, jako součást vybraných tělových procedur, během kterých se naše profesionální lázeňské budou věnovat vaší pleti. naneseme luxusní masku s velkým množstvím aktivních látek, díky které bude pleť pevná a vitální. Následuje denní hydratační krém pro obnovu kožních buněk a revitalizaci. Více i nformací nabízíme na našich webových stránkách www.lednicelazne.cz

Lázně Lednice – Lázeňský dům Perla
Břeclavská 700, 691 44 Lednice
Tel.: +420 519 304 811, 724 730 804
www.lednicelazne.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here