Zimní pohádka v Třeboni

0
511

Třeboň má své neopakovatelné kouzlo v každém ročním období. Přijměte naše pozvání a prožijte zimní pohádku v Třeboni.

Díky kulturní a lázeňské tradici a bohatství památek je Třeboň vyhledávaným cílem návštěvníků po celý rok. V zimě své červené střechy a modré vodní hladiny jen přioblékne do stříbra a bílého hermelínu. Zima jí sluší…

Svým návštěvníkům nyní nabídne hlavně klid, pohodu a relaxaci, procházky v malebné krajině rybníků a odpočinek pro tělo i ducha.

I v zimních měsících je možno vystoupat na věž staré radnice. Komentované prohlídky nabízí Státní zámek Třeboň, Divadlo J. K. Tyla, Kostel Panny Marie Královny a sv. Jiljí, Schwarzenberská hrobka, pivovar Regent, galerie s čokolatérií Třeboň v marcipánu i novinka sezóny Zámecká lékárna s expozicí Příběh Petra Voka a interaktivní výstavou Sládkovna kočovná herna.

V romantických kulisách historické perly je pro vás připraven také bohatý kulturní program – koncerty, výstavy, divadelní představení, přednášky, prohlídky… Nenechte si ujít ani svět rozmanitých chutí a vůní. Ochutnejte úlovky ze sítí, staročeské pokrmy či božské laskominy zdejších cukrářů.

Širokou škálu relaxačních a wellness pobytů nabízejí Slatinné lázně Třeboň. Třeboňský saunový svět je zvláště v zimě místem, které přivádí tělo, mysl a duši zpět do rovnováhy, osvěžuje i uklidňuje.

Přijeďte, uvolněte se a dobijte si baterky. Třeboň má pro vás i v zimě své brány dokořán.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here