Zimní procházka u nás pročistí plíce i vaši mysl

0
715

Teple se oblečte a vdechněte do plic chladný lázeňský vzduch. Frantovky jsou stvořené k procházkám v každém ročním období. Mimochodem věděli jste, že je františkolázeňské mikroklima skutečně specifické a vyznačuje se velmi čistým ovzduším? Tamní naměřené hodnoty nikdy nepřekročily striktní limity stanovené pro lázně…

Zdatnější hosté i výletníci se mohou vydat objevovat okolí na běžkách. V bezprostřední blízkosti jsou to nejen rozsáhlé městské parky, ale i lesopark a stejnojmenný rybník Amerika. Pokud je sněhu dost, můžete lyže nazout takřka před hotelem a jen se vydat do klidu a ticha zasněžené okolní krajiny. Město a blízké okolí můžete objevovat například na takzvaných srdíčkových trasách, všechny startují u Františkova pramene.

Radši se sklouznete z kopce? Z lázní to není daleko ani na několik sjezdovek, nejen v Česku, ale i v Německu. K zimním sportovním radovánkám se mohou přidat i ty, které naleznete v exteriérech. Jsou skvělé třeba když zrovna nevychází počasí. Jen pár kilometrů od Frantovek naleznete chebskou Kartarenu, kde si užijete dosyta adrenalinu při jízdě na motokárách, a Jumparenu plnou trampolín a všemožných skákacích atrakcí.

V nabídce lázeňských domů i tamních hotelů je řada wellness pobytů. Při svém zimním pobytu si můžete dopřát širokou nabídku procedur. Dopoledne uhličitá koupel, odpoledne masáž a hodinka v solné jeskyni? Příjemně člověka uvolní a zahřeje i lázeňské Aquaforum, a to dokonce i venku. Jedna z krásně teplých vířivek je totiž pod širým nebem. Užijte si svůj čas v lázních naplno.

Do Františkových lázní za zdravím

Zdraví máme jen jedno, to je jasné. A tak ho také trochu hýčkejte a rozmalujte a dopřejte si pořádnou porci zaslouženého odpočinku. A je jedno zda bude pro radost, prevenci, nebo pro pevnější zdraví:

• Relaxace těla i ducha
• Zlepšete své zdraví
• Bohatství z hlubin
• Odpočinek v Aquaparku

Projděte si Františkovy Lázně se SmartGuide!

Máte rádi mobilní aplikace a nechce se Vám na skupinové prohlídky? Pak pro Vás máme řešení – projděte si s námi Lázně Císaře Františka a poznejte Františkovy Lázně!

Turistické infocentrum Františkovy Lázně
Máchova 8/373, 351 01, Františkovy Lázně
Tel.: + 420 778 736 298
E-mail: info@frantiskovy-lazne.info

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here