Skiareál Klínovec

0
639

Lanová dráha s více než dvojnásobnou dopravní rychlostí, a přitom delší nástupní a výstupní čas ve stanicích, zajišťuje pohodlí lyžařů během jízdy. Klínovec byl prvním areálem v ČR, který měl lanovou dráhu s krycí bublinou a tato bude již třetí. Více bublin, více komfortu.

Nová sjezdová trasa vznikla úpravou a rozšířením stávajících objízdných tras sjezdovky Jáchymovská a měřit bude úctyhodných 3 400 m. Bude se tak jednat o nejdelší sjezdovku v České republice. Obsluhovat jí navíc bude naše moderní 4 sedačková lanovka s krycími bublinami LD Prima Express.

Další velkým bonusem je, že zásluhou jejího mírného sklonu budou moci konečně využít parkoviště u Jáchymova i rodiny s dětmi a začátečníci, kteří se doposud místu vyhýbali kvůli náročnějším pasážím červené Jáchymovské.

Skipass si můžete zakoupit v e-shopu, online z pohodlí domova, a to na internetové adrese https://eshop.klinovec.cz nebo přímo na prodejních místech umístěných v areálu, kde můžete jízdné uhradit bezkontaktně platební kartou, ale také v hotovosti.

Z hlediska bezpečnosti, je nejjistější cestou pořídit si lístek online. Každý, kdo vlastní jakoukoliv čipovou kartu značky SKIDATA (může být i z jiného areálu) může zakoupit skipasy na stránce https://eshop.klinovec.cz. Bonusem Vám bude lepší cena v TOP sezóně, žádné čekání u pokladny, především naprostá svoboda ve výběru dne, kdy areál navštívíte. Jen tento areál totiž nabízí možnost zakoupit si lístek a přijet kdykoliv se Vám to bude hodit.

OTEVÍRACÍ DOBA:
denní lyžování: lanové dráhy a vleky 9 – 16:00 hodin
večerní: vlek F 16–21:00 hodin

V návaznosti na nemalé investice došlo u denních a vícedenních skipasů pro dospělé ke zdražení o cca 5%, cena jednodenního dětského ticketu zůstala stejná jako v loňské sezoně.

Kompletní ceník je již k dispozici na webu:

www.klinovec.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here