Skiareál ROKYTNICE NAD JIZEROU – modernizuje a fixuje ceny

0
519

Rokytnice nad Jizerou je pátým největším lyžařským střediskem v Čechách. Skiareál Horní Domky na svazích Lysé hory se pyšní sjezdovými tratěmi všech úrovní obtížnosti, které patří mezi nejdelší v Čechách a místy dosahují šířky až 100 m.

V posledních letech se značně rozšířila nabídka doplňkových služeb, zejména ve skiareálu Horní Domky. Přímo v budově odbavovacího terminálu lanovky Horní Domky je denně v provozu půjčovna špičkového lyžařského vybavení značek Rossignol a Dynastar. Je možno si zde zapůjčit letošní modely lyží všech druhů od slalomek až po all-moutain lyže. Součástí půjčovny je i technický servis lyží a úschovna.

Všechny tyto služby zajišťuje firma Major Ski School, samozřejmostí je i dětský pohyblivý pás pro výuku těch nejmenších lyžařů a samotná lyžařská škola, kde výuku vedou certifikovaní instruktoři.

Přestože je areál Horní Domky určen spíše pro sportovní lyžaře, snaží se vytvářet zázemí i pro další návštěvníky.

Pro děti a hravé dospělé slouží ROKY FunPark, který se těší velké oblibě. Rodiče jistě ocení skvělý výhled do FunParku ze slunné terasy nového bufetu.

Došlo také k rozšíření Čarovného lesa pro děti na Kaprunech. Děti si zde užijí i slalom mezi pohádkovými bytostmi. Ve Funparku najdou větší děti 7,5 m dlouhý a 2 m široký tunel.

Po celém areálu proběhly rekonstrukce občerstvovacích zařízení a teras. S vícedenními a bodovými jízdenkami mohou lyžaři využít bezmála 40 km sjezdových tratí v rámci celého Skiregionu, kam kromě Rokytnice patří také skiareály Paseky nad Jizerou, Příchovice a Rejdice.

Sjezdovky ve skiareálu Studenov, který je od Lysé hory vzdálen přibližně 3,5 km, jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi, milovníky odpočinkového lyžování a snowboardisty. Oba areály jsou vzájemně propojeny skibusem.

Provozní doba: 8:30 – 16:00 hodin.

INFOBOX:
• 13 km sjezdových tratí
• 2 čtyřsedačkové lanovky a 6 vleků
• Přepravní kapacita 14 715 osob/hodinu
• 657 – 1 315 m n.m.

Rokytnice nad Jizerou
Tel.: +420 733 733 053
E-mail: info@skiroky.cz
www.skiroky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here