MEZINÁRODNÍ VELETRH HOLIDAY WORLD 2019

0
1687

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. V roce 2019 se bude konat 28. ročník, který proběhne ve dnech 21. – 24. února 2019 v areálu holešovické ho Výstaviště v Praze společně s 13. ročníkem gastronomického veletrhu TOP GASTRO & HOTEL a premiérově i s 9. ročníkem veletrhu PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA.

Návštěvníci veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 budou moci prostřednictvím expozic všech krajů České republiky procestovat celou naši zemi a získat zajímavé tipy na svoji příští dovolenou nebo výlety a možnosti trávení volného času. HOLIDAY WORLD 2019 bude také přehlídkou a inspirací pro zahraniční cesty nejen do blízkých zemí, ale i velmi vzdálených.

Kromě našich sousedů a blízkých evropských zemí včetně Středomoří mohou návštěvníci načerpat informace o exotických zemích. Na veletrh se po delší době vrací Izrael, oficiální zastoupení bude mít India Tourism a v jednání je i oficiální zastoupení Jihoafrické republiky. Očekáváme účast více než 40 zemí světa. Aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur.

Nad veletrhem HOLIDAY WORLD 2019 převzalo záštitu Ministerstvo pro místní rozvoj, agentura CzechTourism a Asociace krajů České republiky.

Bez doprovodného programu to nejde

Během všech čtyř dní veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 bude probíhat bohatý doprovodný program. Návštěvníci veletrhu budou moci prostřednictvím expozic procestovat téměř celý svět, poznat kulturu, památky, národní zvyklosti či ochutnat místní speciality. Ve spolupráci s ACK ČR, AČCKA a agenturou CzechTourism budou součástí veletrhu zajímavé workshopy, přednášky a semináře na aktuální témata v oboru.

Program již druhého ročníku odborné konference 360° Travel Trends bude doopravdy nabitý a rozmanitý. Konference přinese nejčerstvější informace o globálních trendech a zasadí je do české reality, představí přední české inovátory v cestovním ruchu a ukáže, kudy se cestovní ruch bude dále ubírat. Je určena odborníkům ze všech segmentů cestovního ruchu.

Cestovatelský festival

Již tradičně se v rámci víkendového programu uskuteční přehlídka filmů, autogramiád, vystoupení cestovatelů a prezentace jejich nových dobrodružství, premiér nových filmů a výstav fotografií pod pokličkou cestovatelského festivalu. Tento festival bude probíhat v Křižíkově pavilonu B ve dnech 23. a 24. února a návštěvníci na něm budou mít jedinečnou možnost osobně potkat zajímavé cestovatelské osobnosti.

Veletrh PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA

Novinkou veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 je spojení s veletrhem PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, který představí nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně církevních památek. Záštitu nad touto výstavou převzalo Ministerstvo kultury ČR.

V rámci propojení těchto dvou veletrhů tak dojde k logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem- spojení památek a turistiky.

Veletrh HOLIDAY WORLD 2019 je jedinečnou příležitostí pro cennou výměnu zkušeností, navázání nových kontaktů a neméně důležité udržování těch stávajících. Je místem kde všichni, kteří v cestovním ruchu něco znamenají, musí být vidět!

Další informace naleznete na: www.holidayworld.cz

 

Organizátor akce:
INCHEBA EXPO PRAHA, spol. s r.o.,
člen skupiny ABF, a.s.
Místo konání: Výstaviště Praha – Holešovice
Otevírací doba:
Pouze pro odborníky:
čtvrtek/pátek 21. – 22. 2. 2019
Pro veřejnost:
sobota/neděle 23. – 24. 2. 2019
Text a foto: Incheba Expo Praha, spol. s r.o.

 

text | foto: Incheba Expo Praha, spol. s r.o.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here