LANDAL MARINA LIPNO – vyladěná rodinná zimní dovolená

0
2453
V RESORTU LANDAL MARINA LIPNO SI MŮŽETE VYBRAT Z 306 PROSTORNÝCH APARTMÁNŮ, OD KTERÝCH JSOU VŠECHNY ATRAKCE DOSTUPNÉ V NĚKOLIKA MINUTÁCH. JEDINEČNÝ VÝHLED NA BLÍZKÉ SJEZDOVKY, STEZKU KORUNAMI STROMŮ NEBO BRUSLAŘSKOU LIPENSKOU MAGISTRÁLU LÁKÁ KAŽDOROČNĚ TISÍCE RODIN.

Rozměry našich apartmánů jsou více než komfortní. Nejmenší apartmán disponuje 47 čtverečními metry a největší apartmán nabízí dokonce 142 m2.
Každý apartmán je navíc vybaven vlastním úložným prostorem, kam můžete bezpečně schovat své lyže, sáňky nebo kočárky.

Vynikající lyžařské podmínky zajišťuje více než 11 km upravených sjezdovek se třemi čtyřsedačkovými lanovkami. Novinkou je vylepšený a rozšířený snowpark nebo 800 metrů dlouhá Skicrossová dráha oddělená od sjezdovky. Aktivní relaxaci a odpočinek najdete přímo v areálu. Plavání v největším bazénu v Aquaworld Lipno si užijete s celou rodinou. Pro děti je připravena vodní skluzavka, bazén s protiproudem a pro rodiče vířivka s vodními tryskami nebo finská sauna.

Na Vaše děti čeká celodenní klub medvěda Bollo s nejširší nabídkou her a programů na Lipně. Zábavu si užijí v tvořivých dílničkách, na večerních programech nebo v dětském kině plném pohádek. Zkušení animátoři pro ně připravují programy přímo na sjezdovce a starší děti si mohou zahrát kinetické hry. Neocenitelnou službou je hlídání dětí, kdy si rodiče mohou užít lyžování nebo relaxaci sami. Vše potřebné vám zapůjčí přímo v resortu v půjčovně sportovního vybavení. Za jedinečné ceny. Pro hosty resortu platí akci 1+1 zdarma, kdy jeden host zaplatí a druhý má to samé zdarma. Na veškerý sortiment sportovního vybavení mají hosté opakovanou slevu 15 %.

Lákavá nabídka gurmánských specialit přímo v srdci samotného parku Landal Marina Lipno na vás čeká v kavárně a restauraci Marina Lipno s dětským koutkem uvnitř i na terase a výhledem na přístav.

Rezervujte si pobyt hned na: WWW.MARINA-LIPNO.CZ