NEJLEPŠÍ MÍSTO PRO RELAX A VAŠI DOVOLENOU

0
981

Myslíte, že pobyt v přírodě a luxusní dovolená nejdou k sobě? Mýlíte se – v hotelech Ensana můžete zažít oboje najednou.

Již jsme si přivykli na myšlenku, že letošní dovolenou budeme čerpat z domácí nabídky. Je to ale jedinečná příležitost poznat možnosti kouzelné atmosféry v lázních, kde v letošním roce nebude město přeplněné, nabídne poklidnou atmosféru zelených parků, kombinovanou s luxusním ubytováním, bohatou nabídkou stravování, nově postavená wellness centra a bazény, a také příležitosti nejen pro rodiny s dětmi (možnost na 3 noci, 7 nocí) ale exkluzivní nabídku najdou také sportovci fit pro zdraví– specielní nabídka pro golf, tenis a cyklistiku.

A pro milovníky wellness pobytů lázně nabízejí balíček Wellnes v lázních a Wellness vitality.

Cyklotoulky v Mariánských Lázních:

Pro příznivce cykloturistiky jsme připravili program s možností vyzkoušet lázeňské, wellness a beauty procedury, relaxaci v bazénu a zároveň poznat okolí Mariánských Lázní, kde naleznete množství značených cyklotras různé obtížnosti. Můžete tak navštívit klášter Teplá, zámek Kynžvart, přírodní rezervace Kladská a Smraďoch nebo park Boheminium s maketami stavebních a technických památek České republiky.

Naše nabídka: Ubytování se snídaní, uvítací nápoj, volný vstup do hotelového bazénu s whirlpoolem a saunou, možnost úschovy kol, možnost zapůjčení kol a elektrokol za poplatek, k dispozici cyklomapa okolí Mariánských Lázní. Nabízíme lázeňské, wellness & beauty procedury přímo v hotelu se slevou 20%. Pobyt je možno objednat v době od 25.05. do 31.10.2020. Cena od 3 360 Kč/ os./2 noci.

Hvězda

Ensana Health Spa Hotel
Fit týden prozdraví

l 1x uvítací nápoj l 6x ubytování s polopenzí l 1x minerální koupel se suchým zábalem l 1x klasická masáž částečná l 1x suchá plynová lázeň CO2 l 1x parafínový zábal
l 1x léčebný tělocvik l volný vstup do Aqua wellness centra l volný vstup do Premium fitness centra v hotelu Centrální Lázně l wifi internet v hotelu zdarma l karta výhod

Cena od 9 900 Kč za osobu / 6 nocí.

Informace a rezervace
Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s., Masarykova 22, 353 01 Mariánské Lázně
Tel.: +420 354 655 501 – 9, E-mail: marienbad@cz.ensanahotels.com
www.ensanahotels.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here