Podzimní relaxace v Mariánských Lázních

0
927

Využijte možnost čerpat státní příspěvek na dovolenou v lázních ve výši 4 000 Kč na osobu. Přijeďte do Mariánských Lázní posílit svoji IMUNITU, načerpat ENERGII a zažít ten správný RELAX. Pobyty na 6 nocí zahrnují ubytování, polopenzi, min. 5 léčebných procedur a volný vstup do bazénu, sauny a fitness.

Platnost nabídky: 1.10. – 20.12.2020

NOVÉ LÁZNĚ – ROYAL SPA
18 780 Kč za osobu / 6 nocí

6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior deluxe, polopenze, 1x klasická masáž celková, 3x minerální koupel s přírodním CO2, 2x suchá plynová lázeň CO2, 2x hydrojet, 2x parafínový zábal, volný vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, volný vstup do Premier fitness centra v hotelu Centrální Lázně, Wifi internet v hotelu zdarma, Ensana karta výhod.

HVĚZDA – FIT TÝDEN PRO ZDRAVÍ
12 240 Kč za osobu / 6 nocí

6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior plus, polopenze, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2, 2x parafínový zábal, volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, volný vstup do Premium fitness centra v hotelu Centrální Lázně, Wifi internet v hotelu zdarma, Ensana karta výhod.

CENTRÁLNÍ LÁZNĚ – LÁZEŇSKÝ TÝDEN
11 880 Kč za osobu / 6 nocí

6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior, polopenze, 2x vitamínový nápoj denně, 2x aqua gymnastika, 2x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x reflexní masáž chodidel, 2x léčebný tělocvik, 2x parafínový zábal, volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, volný vstup do Premier fitness centra v hotelu Centrální Lázně, Wifi internet v hotelu zdarma, Ensana karta výhod.

PACIFIK – LÁZEŇSKÁ RELAXACE
10 320 Kč za osobu / 6 nocí

6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior, polopenze, 1x klasická masáž částečná, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x suchá plynová lázeň CO2, 1x parafínový zábal, 1x inhalace, 1x písečná sluneční terapie, volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi a 2 saunami, fitness koutek, Wifi internet v hotelu zdarma, Ensana karta výhod.

BONUS: 20% sleva na lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené přímo v hotelu

Ceny ostatních kategorií a jednolůžkových pokojů zašleme na vyžádání. Podrobnější informace s nabídkou dalších pobytů naleznete na:

wwwensanahotels.com
Tel.: +420 354 655 501-5
E-mail: marienbad@cz.ensanahotels.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here