Advent na Novoměstské radnici na Karlově náměstí

0
1143

V souvislosti s aktuálním vládním nařízením je „Adventní zastavení“ 12. 12. 2021 zrušeno.

Tradiční „Novoměstský advent“ ani letos nebude. Na místo toho vás vřele zveme na „Adventní zastavení“ na Novoměstské radnici, které nabídne klidné a přátelské okamžiky v samém srdci Nového města pražského.

Vzhledem ke stávající pandemické situaci se rozhodl tým Novoměstské radnice Novoměstský advent ani v roce 2021 nepořádat, omlouvá se všem, kteří se na něj těšili. Původně byl plánován v termínu 11.-12. prosince 2021, celou věc však důkladně uvážil a přesto, že je tato dvoudenní akce srdeční záležitostí Novoměstské radnice, je pro ni zdraví a bezpečnost zaměstnanců, partnerů i návštěvníků na prvním místě. Formát akce v tradičním pojetí by neumožnil dobrý pocit z odvedené práce a společných dnů, proto počká na čas, kdy si vše bude moci užít s návštěvníky plnými doušky.

V nelehkých časech bychom ale všichni měli dostat šanci se zastavit, trochu spočinout, nabrat dech i síly, abychom se s jasnější hlavou a klidnějším srdcem mohli pustit znovu za svými sny a vizemi, proto uspořádá Novoměstská radnice 12. prosince od 10 do 19 hodin ve svém zázemí a přilehlé části parku na Karlově náměstí „Adventní zastavení“. Jedná se tedy veskrze o venkovní akci. Vstup na ni je zdarma.

V nabídce najdete zejména kvalitní víno, kávu, svařák, pochutiny, rakouské delikatesy, street food pro zahřání, ale také drobné dárečky aj.

„Novoměstská radnice se stala po letech již tradičním místem setkávání a my bychom i přes nesnadné okolnosti pandemie chtěli být i letos místem, kde je možnost příjemně se zastavit. Sám, s rodinou, jen tak, na procházce, po cestě na rodinný oběd, nebo na mši… jakkoli. Snažíme se o to, aby letošní adventní čas byl s námi na Novoměstské radnici v jiném a bezpečnějším formátu venkovní akce, ale stále chvílí poklidu, rozvahy i nezměrné mezilidské energie.“, takto charakterizuje Novoměstské zastavení ředitel Novoměstské radnice Albert Kubišta.

Žijeme ve zcela turbulentní době a vše se vyvíjí ve velmi krátkém čase, takže sledujte Novoměstskou radnici na webových stránkách, i na sociálních sítích, neboť s laděním akce ještě určitě nekončí…

www.nrpraha.cz

www.facebook.com/nrpraha

Partnerem akce je Městská část Praha 2.

Milovníci výšek budou moci o třetí adventní neděli naposledy vystoupat též až na ochoz vyhlídkové věže a pohlédnout z výšky téměř sedmdesáti metrů na naší stověžatou matičku Prahu. Od 13. 12. bude věž na zimu uzavřena.

Novoměstské zastavení: http://www.nrpraha.cz/program/1119/adventni-zastaveni/

Vyhlídková věž: http://www.nrpraha.cz/vez/

Přehled kulturních akcí Novoměstské radnice:

http://www.nrpraha.cz/program/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here