Aquapalace Praha zve na Mistrovství v jízdě na tobogánu!

0
595

Nejzábavnější aquapark pořádá tradiční, letos již desátý ročník soutěže v nejrychlejší jízdě na tobogánu. Užijte si zábavné odpoledne plné adrenalinu i zážitků a vydejte se společně              s rodinou v sobotu 18. září do Aquapalace Praha. Nejrychlejší závodník získá roční permanentku do čestlického aquaparku.

Netradiční závod je rozdělen do čtyř kategorií a zúčastnit se mohou i ti nejmenší: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 17 let, muži a ženy nad 18 let. Úplný vítěz, který projede žlutým tobogánem za nejkratší čas, získá roční členství do Aquapalace Praha. Odměny ale čekají i na první tři nejrychlejší z každé kategorie.

Kromě adrenalinové a napínavé jízdy tobogánem se můžete těšit na bohatý doprovodný program v podobě soutěží pro děti, animačních programů, aquazorbingu a jiných zábavných vodních her. Přijďte si užít netradiční disciplíny a třeba právě vy vyhrajete roční permanentku do Aquapalace Praha!

Podrobný harmonogram akce:

11:00 – Zahájení akce a registrace závodníků Mistrovství v jízdě na tobogánu se SKUPINOU ČEZ, přidělení startovních čísel

12:00 – 13:00 – Zkušební jízdy, seznámení s pravidly závodu

12:00 – Zahájení doprovodného programu – animační programy, soutěže pro děti, aquazorbing, hry ve vodě

13:00 – Slavnostní zahájení závodů, ostré jízdy všech kategorií

15:00 – Vyhlášení vítězů a předání cen za tobogany

Více informací se dozvíte na webu akce www.aquapalace.cz/tobogany.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here