AUTOSHOW PRAHA 2021: Tuningový svátek, driftovací show i přehlídka řady značek aut včetně prémiových

0
1015

Již ve dnech 27. až 29. srpna proběhne 24. ročník automobilové výstavy a příslušenství AUTOSHOW PRAHA 2021. Populární akce představí řadu značek automobilů, včetně těch prémiových, ale i zábavu pro širokou veřejnost na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Součástí třídenního programu bude také populární sraz příznivců tuningu Escape6 Meet 2021. Partnerem výstavy je Skupina ČEZ.

Populární výstava AUTOSHOW PRAHA se pyšní silnou tradicí a patří mezi nejkomplexnější události automobilového odvětví. Během svého konání prezentuje odborné i široké veřejnosti řadu modelů vozů světových i tuzemských značek.

Víkend plný zábavy
Sobotní večer přinese zábavnou show, na níž proběhne Katana Drift Battle – závod v sekání katanou v driftu do předmětu, kdy jezdec bude postupovat ve třech úrovních až k vítězství. Dalšími body na programu budou drift taxi, Night Drift Show, Meet and Greet
s jezdci na pódiu, focení a autogramiáda s jezdci (Daniel Matějný, Rendolf 69, Chorche E30, Sanka, Katr a další). Večer pak zakončí koncert rappera Indyho a DJ Lucky Boy.
V neděli se program bude soustředit na sportovní a supersportovní automobily. Jednu ze skupin účastníků budou tvořit členové Porsche Classic Clubu Česká republika, kteří na akci představí vozy značky Porsche, novodobé i historické.
AUTOSHOW PRAHA zabaví i rodiny s dětmi, pro které bude na akci připraveno mnoho aktivit. Letošní partner doprovodného programu pro ženy a rodiny s dětmi je magazín Žena v autě, na jehož stánku proběhnou soutěže a workshopy na téma správného uchycení dětské autosedačky či bezpečného cestování s rodinnými mazlíčky. Chybět nebude ani koutek krásy s ukázkou nejnovějších trendů a možností líčení zdarma od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay. Vyhrát budou moci návštěvnice také dámské i pánské vůně kosmetické značky Bruno Banani.

Navíc bude exkluzivně v prostorách PVA EXPO PRAHA vystaveno šest finalistů dámské ankety AUTO MÉHO SRDCE 2021: HYUNDAI TUCSON, SUBARU FORESTER, OPEL MOKKA, ŠKODA OCTAVIA, BMW 4 a MERCEDES-BENZ GLE.
V pátek 27. srpna proběhne ve Vstupní hale I, v Sále 1 Konferenčního centra letňanského výstaviště, od 10 hodin tisková konference pro zástupce médií. Během ní vystoupí tajemník Svazu dovozců automobilů Josef Pokorný s informacemi o aktuální situaci v distribuci osobních vozidel v ČR nebo výkonný předseda České asociace LPG Ivan Indráček, který bude hovořit o pozici LPG mezi alternativními palivy. Dalšími mluvčími budou Roman Kratochvíl z firmy Autobond Group, Jaroslav Kolomazníček z Caravan Plus i zástupce společnosti Autosalon Dajbych. Šéfredaktorka magazínu Žena v autě.cz Sabina Kvášová předá ocenění vítězi ankety AUTO MÉHO SRDCE.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here