HOLIDAY WORLD 2018

0
2016

VELETRH CESTOVNÍHO RUCHU HOLIDAY WORLD SE ŘADÍ MEZI NEJVÝZNAMNĚJŠÍ AKCE SVÉHO DRUHU, NEJEN V ČESKÉ REPUBLICE, ALE I V REGIONU STŘEDNÍ EVROPY. 27. ROČNÍK PROBĚHNE VE DNECH 15.–18. 2. 2018 V AREÁLU HOLEŠOVICKÉHO VÝSTAVIŠTĚ V PRAZE SPOLEČNĚ S 12. ROČNÍKEM GASTRONOMICKÉHO VELETRHU TOP GASTRO & HOTEL. OBA VELETRHY KAŽDOROČNĚ POŘÁDÁ INCHEBA EXPO PRAHA.

Holiday World bude přehlídkou a inspirací pro zahraniční cesty do zemí blízkých, ale i velmi vzdálených. Kromě našich sousedů a dalších evropských zemí včetně Středomoří mohou návštěvníci načerpat informace o exotických krajinách, jako jsou Thajsko, Čína, Indonésie, Dominikánská republika, Kuba, Mexiko, Sri Lanka, ale i třeba Palestina a další.

Partnerská země Holiday World 2018 – Slovensko
Českou republiku a Slovensko čeká v roce 2018 důležité výročí. 28.řijna uplyne přesně sto let od vzniku Československa. Tento významný milník naší společné historie umocníme tím, že se Partnerskou zemí pro rok 2018 stává Slovensko.

Anketa o ceny „Kraj mého srdce“
Incheba Expo Praha připravily pod záštitou Asociace krajů ČR a Ministerstva pro místní rozvoj ČR v pořadí již 6. ročník ankety. Smyslem ankety je podpořit domácí cestovní ruch a zjistit aktuální oblibu jednotlivých částí republiky u široké veřejnosti. Hlasování probíhá jak na serveru www.kampocesku.cz, tak na stránkách krajských úřadů, destinačních společností, regionálních agentur nebo turistických informačních center do konce ledna 2018.

Společná prezentace pro členy ACK a AČCKA
Cestovní kanceláře se již tradičně na veletrhu prezentují svými samostatnými expozicemi. Návštěvníci naleznou sektory cestovních kanceláří ve Veletržní hale.

Bohatý doprovodný program
Pro odbornou veřejnost připravujeme zajímavou konferenci 360 Travel Trends zaměřenou na aktuální témata z oblasti cestovního ruchu. V rámci hlavního tématu Světové trendy se zaměříme na Travel StartUpy (inovace) a Influencers (sociální media/online marketing) a další témata zaměřená na aktuální témata z domácí scény.

Současně s touto konferencí je v plánu bohatý program pro rodiny s dětmi, připravovaný ve spolupráci s agenturou CzechTourism. Kromě zajímavého odborného programu připravujeme o víkendu atraktivní program pro širokou veřejnost. Neděle bude zaměřená na rodiny s dětmi za zvýhodněné rodinné vstupné.

Zájezdy za milion – soutěž pro návštěvníky veletrhu
Novinkou je, že každý den budou mít všichni přítomní příležitost na veletrhu získat hodnotný zájezd a samozřejmě i slevové kupony pro příští turistickou sezonu. Zájezdy a slevové kupony na zájezdy tak bude možné vyhrát pouze osobně na veletrhu Holiday World 2018. Podrobnosti najdete na www.zajezdyzamilion.cz.

World Film a TOP GASTRO & HOTEL
Již tradiční a velmi atraktivní součástí veletrhu HOLIDAY WORLD je víkendová přehlídka autogramiád, vystoupení cestovatelů a prezentace jejich nových dobrodružství, premiér nových filmů, cestovatelských výstav fotografií pod názvem WORLD FILM. Tento festival bude probíhat v Křižíkově pavilonu B ve dnech 17. a 18. února a návštěvníci na něm mají jedinečnou možnost osobně potkat zajímavé cestovatelské osobnosti.

Další informace naleznete na:
WWW.HOLIDAYWORLD.CZ
WWW.TOP-GASTRO.CZ

 

TEXT A FOTO: INCHEBA EXPO PRAHA, SPOL. S R.O.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here