Prožijte Advent a pohádku Vánoc v Třeboni

0
510

Odložte všechen spěch a shon a přijeďte se svátečně naladit do Třeboně.

Přivítají vás slavnostně vyzdobené uličky i hlavní náměstí se stánky, dřevěným betlémem a velkým adventním věncem. V malebných kulisách historické perly je pro vás připraven také bohatý kulturní program – trhy, koncerty, výstavy, divadelní představení, pohádky, speciální prohlídky, vánoční výtvarné dílny, živý betlém, rojení třeboňských čertů, mikulášské nadílky i benefice. Nenechte si ujít ani svět rozmanitých chutí a vůní a některou z gastronomických akcí. Ochutnejte úlovky ze sítí, staročeské pokrmy, horké nápoje i božské laskominy zdejších cukrářů.

Vánoční strom se letos v Třeboni rozsvítí v sobotu 26. listopadu. Celodenní program zahájí otevření Ježíškovy pošty a následovat bude TŘEBOŇ PLNÁ ANDĚLŮ s adventním trhem, andělskými dílnami a prodejní výstavou Jsem Tvůj anděl. Můžete podniknout Putování do nebíčka – na věž staré radnice s nebeskou osádkou a těšit se můžete také na zvonkový průvod.

O adventních nedělích jste zváni k slavnostním setkáním a zapálení svící na adventním věnci u kašny na Masarykově náměstí.

Náruč adventních akcí a speciální prohlídky vánočně vyzdobených interiérů má pro vás připraven třeboňský zámek. Bohatý kulturní program, prohlídky expozic, výtvarné dílny a pohádky vám nabízí také Zámecká lékárna. Sváteční období vyvrcholí Novoročním koncertem a ohňostrojem, který rozzáří třeboňské nebe 1. ledna 2023.

Nenechte si ujít pestrou mozaiku adventních akcí. Podrobný program a více informací získáte na webu a facebooku itrebon.cz. Předvánoční Třeboň má pro vás brány dokořán.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here