CHORVATSKO JINAK … na lodi a na kole nebo relax po ostrovech Dalmácie

0
968

Byli jste v Chorvatsku už několikrát a máte pocit, že Chorvatsko dobře znáte a nemůže Vás ničím překvapit? Budete se divit.

Cestovní kancelář AGM TRAVEL nabízí již 19. sezónu tak trochu jinou dovolenou v Chorvatsku! Jedná se o kombinaci plavby lodí a cyklovýletů po chorvatských ostrovech.

Ubytováni budete na lodi. Vlajkovou lodí AGM TRAVEL je loď ALOHA – kategorie A. Všechny kajuty jsou hotelového typu, mají vlastní příslušenství (koupelnu, WC a umyvadlo), klimatizaci a manželské postele či postele do L.

Na lodi se nachází lodní kuchyně, stravování je zajištěno formou polopenze. Snídaně a večeře jsou Vám servírovány v klimatizovaném lodním salónu (je zde i lodní bar s točeným pivem a širokým výběrem alko/nealko nápojů). Na lodi se o Vás postará zkušená posádka.

Každé ráno Vám průvodce představí možné trasy na kole. Kdo nechce ten den na kolo, nebo na kole nejezdí, zůstává na lodi, koupe se, prohlíží si přístavy, lenoší na lehátku na horní palubě a relaxuje.

Večery na lodi můžete trávit na zadní palubě, která je krytá proti větru a dešti, nebo se vydat na prohlídku přístavu, kde je loď vždy na noc zakotvena. Každá z plavebních tras je něčím jedinečná a vždy se skládá z několika navštívených ostrovů / přístavů. V „Trase severní“ se můžete vydat po stopách Vinnetoua, v „Trase základní“ zase na ostrov Vis, kde se nachází dnes už ruina kdysi krásné České vily anebo se podívat do jeskyně, která se stala skrýší maršála Tita. V „Trase Mljet“ navštívíte jako jedno z mnoha míst i ostrov Mljet, na kterém se můžete vykoupat v úžasné Odysseově jeskyni, která se stala údajně nedobrovolným sídlem Odyssea při jeho návratu domů na Ithaku.

Zájezdy 2019 jsou již plně obsazené. V říjnu se začnou prodávat zájezdy na rok 2020. K dispozici budou termíny od dubna do října.

V nabídce jsou i další lodě (loď ADONIS – kat. A / loď MILA MAJKA – kat. B a další). Lodě lze využít pro aktivní dovolenou, relaxaci u moře, poznávání nádherných přístavů, oslavy, teambuilding či firemní akce.

Na lodi je spokojen jak biker, tak rekreační cyklista, pěšák, vegetarián, ale i gastroturista! Nenechte si ujít tuto příležitost a poznejte během pár dnů opravdové krásy Chorvatska. 

Více informací najdete na:

www.agmtravel.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here