MILUJEME NADÍLET EMOCE, KRÁTKÝMI DOVOLENÝMI PŘISPĚJME K RADOSTI ŽIVOTA

0
1961

Z jakých dárků se vy osobně těšíte nejvíce? Jako dárek můžete dostat například knihy, čokoládové pralinky nebo snad třeba technický dárek – smartphon.

Čeho si ale ceníme nejvíce? Podle výzkumu, který provedli američtí vědci v roce 2016, nejvíce oceňujeme zážitkové dárky, tam funguje ocenění a vděčnost při darování o mnoho silněji, než je tomu u dárků materiálních. Při darování zážitku je totiž emocionální vazba v popředí vysvětluje CEO a zakladatel firmy Invent Marketing a Turismus GmbH, pan Kristian Klar: Zážitkový voucher funguje jako poděkování, prémie nebo vánoční dárek a to vše samozřejmě i ve firemním vzhledu. Dárkové cestovatelské šeky také významně přispívají k udržitelnému rozvoji vztahů s obchodními partnery.

Firma nabízí cestovatelské a zážitkové šeky pro firemní i individuální klientelu již téměř 25 let. Pyšní se širokým výběrem hotelů, wellness pobytů i gurmánských zážitků. Před 6 lety byl tým posílen o důležitého strategického partnera. Díky svým dlouholetým zkušenostem v turistické branži (mimo jiné v Jochen Sweitzer), přinesl do marketingu cenné know.how. To oceňují zákazníci firmy specielně před vánoci, říká pan Handel.

Jednou z největších výhod tohoto dárku je, že kam a kdy se může rozhodnout obdarovaný sám. K tomu přispívá i prodloužená platnost voucheru, který může klient využít do dobu 3 let po zakoupení. Na výběr máte kolem 300 hotelů z celé Evropy. Hotely jsou rozdělené do tematických okruhů a rozdílných cenových kategorií. Při výběru najdete například téma městský výlet pro dva, welness a aktivní dovolenou.

Více na: www.invent-europe.com/hoteloveseky

Důležitá fakta a počty:
• Firma Invent Marketing a Turismus má sídlo v Linzi
• Firma nabízí své služby na německém, rakouském, českém a slovenském trhu již více než 25 let
• Přes 300 hotelových partnerů v celé Evropě
• Obdarovaný si sám vybírá místo a čas pobytu
• Platnost voucheru – 3 roky od zakoupení
• Možnost výběru dárkového balení

Hotelový poukaz WellCome:
• krátká dovolená pro 2 osoby
• 2 noci pro 2 osoby v dvoulůžkovém pokoji
• v ceně je snídaňový buffet
• včetně poukazu 80 Euro na hotelové služby
• na výběr je téměř z 200 hotelů ve 13 zemích
• v nabídce převážně 4**** hotely
Akce platí jen do 28. 2. 2019

Více podrobností na:
E-mail: petra.lukacova@invent-europe.com
Tel.: +43 732 65 18 18 47
www.invent-europe.com/hoteloveseky

WELLNESS HOTEL DIAMANT: LUXUS & WELLNESS…

… spojte pohodlí tohoto 5hvězdičkového hotelu s výbornou polohou mezi Prahou a Linzem. Prostorné pokoje jsou snem v krémové a hnědé, v moderní koupelně je péče o tělo dvakrát zábavnější. Příjemná restaurace, která se pyšní zdařilými kreacemi z české i mezinárodní kuchyně a sortimentem ušlechtilého vína. Dalším důležitým pozitivem hotelu je krásné wellness centrum s velkým bazénem, vířivkou, stylovým saunovým prostorem a dobře vybaveným fitness centrem. Nejbližší výletní cíle: kostel sv. Jana Nepomuckého, Hluboké divadlo, impozantní hrad Hluboká, České Budějovice a Český Krumlov.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here