MOBILNÍ APLIKACE SDRUŽENÍ LÁZEŇSKÝCH MÍST

0
1792

SDRUŽENÍ LÁZEŇSKÝCH MÍST PŘIPRAVUJE NOVOU APLIKACI, KTERÁ VÁM ZJEDNODUŠÍ HLEDÁNÍ VÝLETŮ, AKCÍ, PROCEDUR. NEMUSÍTE PROBÍRAT MNOŽSTVÍ LETÁČKŮ, STAČÍ JEN KLIKNOUT A VYRAZIT.

Primárním cílem aplikace je umožnit uživatelům snadný přehled o důležitých informacích z lázeňských měst. Aplikace vychází z toho, že zdigitalizuje zážitek hosta, který přijíždí do dané lázeňské lokality. Pokud si tedy host chce nastudovat zajímavá místa a základní informace o lokalitě předem, tuto možnost aplikace zjednoduší. Informace návštěvník lázní  dostane hravou a velmi jednoduchou formou. Nalézt podstatné informace, turistický výlet, lázeňskou proceduru nebo místní oblíbenou restauraci bude záležitostí tří stisknutí displeje, nikoli několika hodin listování letáky.

Sdružení chce poskytnout lázeňským hostům moderní a přehlednou mobilní aplikaci se základními informacemi o místě, událostech konaných v daném místě (koncerty, divadelní představení, sportovní akce apod.), tipy na výlet. Prostě kompletní propagace všech lázeňských míst v ČR. Aplikace bude mít vlastní přehledný redakční systém, přes který si budou moci jednotlivá města a místa spravovat obsah.

Aplikace bude napojena na portál jedemedolazni.cz.

WWW.JEDEMEDOLAZNI.CZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here