Nyní ke Stezce lanovkou, od května i do Království lesa

0
1312

Cílem výletu na Lipno nemusí být už jen cyklostezka nebo procházka šumavskou přírodou. Po Stezce korunami stromů otevře své brány také Království lesa a Camping Lipno Modřín. Vše v souladu s aktuální epidemiologickou situací a nastavenými pravidly.

 Už brzy se návštěvníci Lipna budou moci nejen projet na kole kolem jezera, či si užít procházku v korunách stromů. Od 1. května otevře své brány také oblíbené lesní hřiště Království lesa a rovněž se bude možné ubytovat v kempu Modřín. Ten bude k dispozici hostům od 30. dubna. Jeho návštěvníci ale budou muset dodržovat a respektovat aktuální omezení. Ta spočívají v nemožnosti připojení se na elektrickou energii a nemožnosti využít sociální a hygienické zázemí. Rezervace a samotné ubytování probíhá dohodě s recepcí kempu.

Nekonečné dobrodružství v Království lesa otevře 1. května

Nejen děti se už jistě těší až budou moci skákat na obřích trampolínách, prolézat mraveništěm a schovávat se v bludišti. Zvířátkům v Malé lesní zoo už také chybí jejich malí kamarádi. Kočka divoká, puštíci, veverky i kozičky budou netrpělivě vyhlížet první jarní návštěvníky už v sobotu 1. května. Lesní dílny Modřínek zůstanou zatím vzhledem k aktuálním opatřením uzavřené.

Lanová dráha Lipno Express bude v provozu od 23. dubna, půjčovna sjezdových koloběžek od soboty 24. dubna

Od 23. dubna je v provozu i lanová dráha Lipno Express. Ke Stezce, která je otevřena denně od 10 do 18 hodin se tak návštěvníci dostanou nejen Stezkabusem nebo procházkou. Vstupenky jsou k dispozici v obchodě Intersport u centrálního parkoviště nebo online na www.lipnocard.cz.

Od 24. dubna je otevřena také půjčovna sjezdových koloběžek. Pro zapůjčení bude potřeba provést online rezervaci a platbu na pokladnách u centrálního parkoviště, nebo na Stezce korunami stromů.

Více informací o na Lipně najdete na www.lipno.info.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here