Turistický informační magazín TIM 7+8

0
2292

Letní vydání magazínu TIM, které je před vámi, vás naladí na cestovatelskou notu, zavede opět do krásných míst naší vlasti od severu k jihu a od východu k západu. Zavedeme vás do Českého ráje, Dolního Poohří, Plzeňského, Karlovarského nebo Ústeckého kraje, kde jsou připraveny pro návštěvníky kulturní akce, sportovní aktivity, zábava a tipy na výlety do přírody a měst, na které jsme se všichni tak dlouho těšili.
Máme pro vás tradiční soutěž s portálem e-pobyty.cz, který nabízí ubytování v hotelích, soukromých penzionech a apartmánech nejen v České republice. Stačí se jen zapojit do soutěže a můžete vyhrát pobyt na víkend.
Našim partnerem soutěže se stal jeden z nejoblíbenějších autokempů Autokemp-ubytovna SK Mšeno, který se nachází na samém kraji CHKO Kokořínsko. Asi 50 km severně od Prahy nabízí svým návštěvníkům bezpočet přírodních krás. Obdivovat zde můžete skalní formace, pískovcové věže, bludiště, tajemné rokle, údolí i překrásná jezírka.
Přejeme vám krásné, bezstarostné léto, plno nezapomenutelných zážitků s rodinou a kamarády. Buďte věrní i nadále magazínu TIM, který je vašim rádcem a partnerem
na cestách.

S TIMEM, CESTOVÁNÍM ŽIJEM!

CELÉ VYDÁNÍ KE ČTENÍ ZDE:https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2021/07/TIM_7-8_2021_web.pdf

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here