VYBÍRÁTE DOVOLENOU?

0
1787

Česká republika nabízí nepřeberné množství přírodních i kulturních krás. Každou oblast naší země stojí za to prozkoumat a těžký úkol přichází v momentě, kdy si má nerozhodný turista vybrat jednu destinaci pro svou dovolenou. Horské louky soupeří s vlnitým údolím, klidné řeky s romantickým rybníkem a malebné vesničky s kouzlem starých měst.

Když lokalitu nakonec vyřešíte, začíná pátrání, kde se ubytovat. Českým i zahraničním turistům jsou k dispozici tisíce ubytovacích kapacit. Chaty, chalupy, apartmány, penziony, hotely, priváty, kempy, ubytovny či stále oblíbenější farmy. Ubytovacích portálů, které ubytování nabízejí, nebo zprostředkovávají, jsou desítky. Jak mezi nimi vybrat?

Velmi zajímavou novinkou na českém trhu jsou e-pobyty.cz. Portál, který se vydal cestou jednoduchosti a přehlednosti, Vám bude při vyhledávání vhodného ubytování skvělým pomocníkem. Česká republika je zde rozdělena do 23 turistických oblastí. Samostatnou složku tvoří agroturistika. V každé oblasti si můžete buď přímo prohlížet jednotlivé objekty, nebo využít tlačítko „vyhledat ubytování“ v levém panelu. Tím můžete své požadavky lépe specifikovat (počet osob, ložnic, termín, vybavení atp.) a následně procházet pouze relevantní objekty.

Portál e-pobyty.cz Vám pomůže nejen při výběru ubytování, ale i při samotném plánování Vaší dovolené. O každé turistické oblasti se dozvíte mnoho zajímavých informací, prohlédnete inspirativní fotografie a k dispozici Vám bude i celá řada užitečných odkazů a tipů na výlet.

Velkou výhodou serveru e-pobyty.cz jsou bezesporu přímé kontakty na ubytovatele. Jakékoli otázky týkající se Vaší dovolené Vám zodpoví sám majitel, nebo provozovatel objektu. U něj si svůj pobyt také objednáváte. Komunikace je rychlejší a efektivnější. Jelikož portál e-pobyty.cz ubytování nezprostředkovává, nejsou prezentované ceny uměle navyšovány o provizi. Dovolenou si tak užijete za nejlepší možné ceny.

 

http://www.e-pobyty.cz

www.facebook.com/epobyty

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here