V Peci jste ke Hvězdám o hodně blíž než jinde

0
672

A pokud se ubytujete v Hotelu Hvězda přímo v centru Pece pod Sněžkou budete se i vy cítit jako hvězdy. Hotel i výborná restaurace, umístěná přímo v budově, svým příjemným vystupováním i kvalitou hotelových služeb umožní svým hostům prožít nezapomenutelný zážitek z ubytování, české gastronomie a dokonce z využití unikátních venkovních saun, kde ochlazení poskytuje přímo horská říčka tekoucí hned za hotelem.

Hotelové motto:
Svými službami přinést hostům pohodu, radost a štěstí.

Hotel poskytuje celoroční ubytování ve dvou až šestilůžkových, příjemně a vkusně zařízených pokojích. Sami si můžete vybrat, který z pokojů bude vaší rodině vyhovovat.

Rezervujte ubytování přímo – získáte 15% slevu v termínu od 15.6. do 30.8.

Fotky najdete také v galerii na hotelovém webu. Součástí je horská restaurace, která nabízí tradiční česká a krkonošská jídla. Ochutnáte výborně připravená jídla české kuchyně – např. rajskou s knedlíkem, čerstvého pstruha, typická krkonošská jídla, ale i speciality jako např. křepelku pečenou s bylinkami a dýňovým pyré.

Určitě velmi žádané a vítané je parkování přímo u hotelu a zdarma pro ubytované hosty. V sezóně je totiž Pec velmi žádané a navštěvované středisko, kde parkovací místo je vzácné zboží.

A co vás při letním pobytu v Peci čeká? Těšit se můžete na překrásné a velmi dobře značené pěší výlety do širokého okolí. Jen na vaší zdatnosti záleží, zda je spojíte s jízdou lanovkou na Sněžku, popř. na Černou horu, či zvládnete celý vybraný okruh pěšky. Využít můžete ale také půjčovnu koloběžek a kol, i zde si můžete vybrat ze široké nabídky. K dispozici je ve městě i poměrně velká bobová dráha, která nenechá chladnými děti i dospělé návštěvníky. Najdete i pěkné parky pro menší děti a cestou kolem města mohou děti využít zajímavé interaktivní hry s přírodními motivy.

Kontakty na ubytovatele:
Tel.: +420 731 172 383
E-mail: marek@ultimate-hospitality.cz
Tel.: +420 722 702 111
E-mail: marketa@hotelhvezda.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here