Zažijte Vánoce na pohádkovém hradě Valdštejn

0
1020

Přijměte pozvání na hrad Valdštejn, který si pro vás připravil pestrý adventní a vánoční program. Hrad je obklopen romantickou krajinou Českého ráje a v zimním hávu dostává kouzelnou atmosféru.

Už teď vám prozradíme, že se můžete těšit na vánoční koncerty souborů Provaz, Madrigalion Praga, Musica Fortuna, Hradecké komorní tucteto či na varhanní koncert Radka Rejška. Vedle koncertů místních i vzdálenějších pěveckých souborů, zde nebude chybět ani setkání s vévodou Albrechtem z Valdštejna, který na hradě popovídá o své době i o Vánocích. Den před Štědrým dnem navíc proběhne tradiční rozdávání Betlémského světla ve spolupráci s turnovskými skauty. Letošní rok se budete moci také těšit na vánoční prohlídky klasicistního domu – Aehrenthalské Vánoce.

pojedete z Valdštejna, nezapomeňte se zastavit ve městě Turnov. Náměstí Českého ráje ožije 10. – 11. prosince tradičními Vánočními řemeslnickými trhy. Těšit se můžete na bohatý kulturní program a množství stánků, kde si budete moci zakoupit dárky pro své blízké od šikovných regionálních výrobců, vánoční dekorace či cukrovinky. Nebude chybět ani občerstvení a něco pro zahřátí. Podrobné informace o kompletní vánoční nabídce v Turnově i okolí získáte na webových stránkách infocentra.

Hrad Valdštejn
Kadeřavec 18, 511 01 Turnov
Tel.: +420 739 014 104
E-mail: info@hrad-valdstejn.cz
www.hrad-valdstejn.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here