LETNÍ NOVINY DO KAŽDÉ RODINY

2
5326

Léto propuklo v plné síle a šikovná rodina začíná volno plánovat tak, aby se pobavili všichni. Samozřejmě je třeba program rozložit příhodně na sportovní, naučný, poznávací i zábavní. Naštěstí v každém kraji, ve městě i na horách jsme pro vás našli dostatek zajímavých možností. Výběr je letos doslova ohromující. Můžete sjíždět řeku na nafukovacím člunu i kanoi nebo sjíždět hory na koloběžce. Vydejte se na letní představení pod širým nebem, nebo na hudební festival. Města ale pro vás připravila poutě, trhy i jarmarky.
Prozkoumat můžete vojenská muzea i vojenské objekty, navštívit opevnění či na hradech a zámcích vypátrat nějaké to místní strašidlo.
Svoje novinky nabízejí v letním speciálu i IQ parky, western parky, muzea a nejrůznější workshopy, kde se naučíte zajímavým řemeslům.

Celé vydání si můžete přečíst zde: https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2019/06/Letni_noviny_TIM.pdf

2 KOMENTÁŘE

  1. Táborský vodní svět – Pláž u rybníka Jordán nedaleko plaveckého stadonu. Šifra – Biotop je zasazen v údolí potoka Únanovka. Okouzlující Šárka – Vysoké skály. Dominovka – Jezdecký a dobrodružný. Vzhůu do výše – Třicet cest v obtížnosti. Pátrejte po pokladu – Vrše pokladů.

  2. Šifra -Biotop je zasazen v údolí potoka Únanovka.
    Okouzlující Šárka-Vysoké skály.
    Dominovka -Jezdecký a Dobrodružný.
    Motoristické dostaveníčko u Sokolova – Offroad Maraton Vřesovice.
    Vzhůru do výše – Třicet cest v obtížnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here