TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN TIM 1+2 2023

0
1873

KE ČTENÍ:https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2023/01/TIM-12-2023-new.pdf

Vážení čtenáři,
rok se sešel s rokem a naší milou povinností je poděkovat všem našim čtenářům za přízeň po celý rok a těšíme se na další rok, který vám vyplníme krásným čtením o cestování, zajímavostech a novinkách z domácí i zahraniční turistiky.
Do Nového roku přejeme srdečně všem našim klientům a inzerentům pevné zdraví, štěstí a další plodnou spolupráci s magazínem TIM.
Máme za sebou rok plný zásadních událostí, které nám přinesla doba. V letošním roce vám představíme další významná výročí a spoustu dalších turisticky zajímavých akcí.
První vydání v roce 2023 je tradičně spojeno se zimní turistikou a zimními sporty, soutěží o skipasy s českými lyžařskými areály a ubytování s portálem e-pobyty.cz. Nebudou chybět ani zajímavé tipy na výlet. Odpočinout si můžete v lázních nebo wellness centrech při saunovém ceremoniálu.
Co se nevejde do tištěného vydání, tak najdete na našem webu www.magazintim.cz. Zajímavé kulturní a sportovní akce zveřejňujeme na facebooku magazínu TIM nebo v sekci BLOG TIM, kde najdete příběhy z cest od našich čtenářů. Věříme, že si z naší nabídky vyberete, a že nám zachováte přízeň i v roce 2023.
Vaše redakce magazínu TIM.

KE ČTENÍ:https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2023/01/TIM-12-2023-new.pdf

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here