Víkend s dětmi stylově, to je koncert Lollipopz i Kája a Bambuláček v Aquapalace Praha

0
1503

Aquapalace Praha láká na barevnou show! Vydejte se s dětmi v neděli 25. července na koncert populární dívčí kapely Lollipopz a s těmi nejmenšími na vystoupení Káji a Bambuláčka. Překvapte je perfektním prázdninovým zážitkem a užijte si společně skvělé odpoledne.

Koncerty plné radosti pro malé i velké

Laura, Ela, Nikki a Pája jsou nadané zpěvačky, které vystoupí již tuto neděli v nejnavštěvovanějším aquaparku v České republice. Jejich vystoupení si už zamilovaly tisíce dětí, a to nejen díky hravým melodiím a tanečkům, ale i nápaditým, pestrobarevným parukám a bláznivým kostýmům. Kája s Bambuláčkem naopak osloví ty nejmenší ratolesti svými chytlavými a oblíbenými písničkami, které zná snad každý. Dětské TV show jsou aktuálně nejúspěšnějším dětským projektem Aquapalace Praha.

Koncerty proběhnou ve Vodím světě a jsou pro návštěvníky zdarma v rámci běžného vstupného. Hosté se tak mohou těšit na zážitek přímo z bazénu! Fanoušci Lollipopz mají navíc možnost koupit si vstupenku Meet & Greet, která zahrnuje osobní setkání, autogramiádu a společné focení.

Pestrobarevné léto

Kromě barevné show Aquapalace Praha nabídne také nabitý animační program pro děti ve stylu barevného léta i netradiční spojení virtuální reality s vodními atrakcemi při jízdě na tobogánu MAGIC TUBE anebo v jediné VR herně pod vodní hladinou ve VR AVATAR ZONE. Hlavním lákadlem je nové moderní studio dívčí skupiny Lollipopz a oblíbeného dětského dua Kája a Bambuláček.

Na návštěvníky čeká také oblíbené mořské vlnobití i nejdelší Divoká řeka v České republice, jež měří rekordních 250 metrů. Relax naopak nabídne POOL BAR, který nabízí drinky přímo z bazénu a hudba pod vodní hladinou v Korálovém Dómu.

Podrobné informace:

Termín: 25. července

Program:

11:05 Vystoupení Kája a Bambuláček

13:05 Koncert Lollipopz

14:00 Meet & Greet s Lollipopz

Místo: Aquapalace Praha, Pražská 138, Praha-Čestlice

Vstupenky: Vstupné na akci je zahrnuto v rámci běžného vstupného do Vodního světa Aquapalace Praha. K dispozici na www.aquapalace.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here