Krkonoše pro děti – Razítkovací hra „Po stopách Krakonoše“

0
1104

Přestože jsou příběhy Marie Kubátové a Marie Šimkové smyšlené a pohádkově idealizují spravedlnost mezi dobrem a zlem, vycházejí ze skutečného folkloru Krkonoš – z poudaček a vyprávění, které autorky po chalupách nebo od lidových tvůrců posháněly, a jež byly základem půvabných historek.

A právě Krkonošské pohádky byly inspirací pro projekt určený dětem „Pohádkové Krkonoše“. Otevírají náruč příležitostí k využití volného času se zábavou, kombinovanou s poznáním a poučením.

V krkonošských informačních centrech získáte zdarma skládací mapku s předtištěnými okénky pro razítka. Mapku můžete získat také stažením z webových stránek www.pohadkove.krkonose.eu

Když navštívíte některé cíle ze čtyřiceti razítkovacích míst, děti splní úkol nebo zodpoví otázku, do mapy otisknou razítko. Na místech označených TOP děti získají drobnou odměnu.

Další odměny na ně čekají po získání 3,5 nebo 10.razítek.

Speciální Soutěž o 2 vouchery v hodnotě 3.333 kč

„Až na vrcholcích hor, uprostřed přírody, s pocitem svobody, kde slunce zapadá za hory, jsou romantické večery a noci plné hvězd. Nalezněte u nás radost, pokoj, dobro“.

To vše je Resort sv. František – Erlebachova a Josefova bouda. Chcete zažít jedinečnou atmosféru tohoto kouzelného místa na vlastní kůži? Tak neváhejte a zapojte se do soutěže o dva vouchery v hodnotě 2 x 3.333Kč.

Co musíte udělat?
1. Nasbírejte minimálně 3 razítka z pohádkových míst
2. Odevzdejte ústřižek z rohu mapy v jednom z uvedených informačních center do 31. 8. 2020

Ústřižky můžete odevzdat v informačním centru ve Vrchlabí, Harrachově, Rokytnici nad Jizerou, Svobodě nad Úpou, Jilemnici, Černém Dole, Trutnově, Peci pod Sněžkou, Malé Úpě nebo Hostinném. Kontakty naleznete na našem webu www.pohadkove.krkonose.eu.

V září pak proběhne losování. A když se na vás štěstí usměje, přijde vám od nás radostná
zpráva.

Dárkový poukaz – voucher v hodnotě 3.333 Kč, lze uplatnit do dubna roku 2021 a využít na ubytování, konzumaci, masáže a další služby v Resortu sv. František. S kompletní nabídkou služeb Resortu sv. František nad Špindlerovým Mlýnem se seznámíte na: www.erlebachovabouda.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here