Rodinný park Robinson Jihlava má otevřeno!

0
1547

ƒŽ‘Naloďte se na pirátskou bárku a doplujte s celou rodinou do Jihlavy, na ostrov zábavy Robinson. Rodinný park plný originálních atrakcí po povinné pauze opět otevírá své brány a nezůstal zde kámen na kameni. Park změnil provozovatele a piráti pod novým kapitánem využili volna ke generálnímu úklidu, revizi všech atrakcí i propojení hrací plochy s prestižní kavárnou Café Budík.

„Návštěvníci si teď mohou kromě zdejších jídel a nápojů dát i kvalitní kávu, horkou čokoládu nebo naší výbornou domácí limonádu a navíc si mohou všechny dobroty z Budíku přenést do parku a pokračovat ve hře svými nejbližšími,“ uvedl majitel Robinsonu Jaroslav Hrdlička, mimo jiné zpěvák známý pod pseudonymem Jarda Hypochond.

Rodinný park Robinson je součástí Stříbrného údolí – zeleného pásu, který se line středem vysočinské metropole údolím řek Jihlavy a Jihlávky. Leží vedle cyklostezky, a jeho základní kámen často bývá startovní i cílovou čárou bruslařům, cyklistům nebo běžcům mířícím do nedalekého volnočasového areálu Český mlýn.

Přidrzlé opice

V Robinsonu je na ploše 2500 m2 desítky originálních atrakcí, všechny přístupné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Dominantou ostrova zábavy je obří vulkán, ke kterému vede stezka přidrzlých opic, z venku viditelné lepkavé pavoučí kokony nebo bludný Bermundský labyrint. Na ostrově je také oáza klidu a místo sportovních výzev, nechybí ani herní koutek pro ta nejmenší pirátská miminka.

„Samozřejmostí je i restaurace s nápoji a občerstvením, a to i ve vegetariánské verzi. V Robinsonu můžete oslavit i narozeniny – pro malé princezny je připravena růžová komnata, piráti zase mohou zalézt do nadzemní chýše,“ doplnila provozní rodinného parku Lucie Hrdličková.

Nový kapitán

Jak je podle jmen výše citovaných zřejmé, Robinson se během pauzy stal rodinným podnikem. Základní kámen parku byl poklepán v srpnu roku 2014 a brány prvním návštěvníkům otevřel přesně o rok později.

A jak to vypadá s parkem do budoucna? „Chtěli bychom jej více zpřístupnit návštěvníkům blízké cyklostezky a zároveň přizpůsobit sortiment kavárny se zahrádkou požadavkům celého Stříbrného údolí. Tvoří se také nové originální dárkové předměty a uvažujeme i nad pořádáním dalšího super festivalu,“ doplnil Jaroslav Hrdlička.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here