Lyžování v Krkonoších startuje již tento pátek

0
613

Je to tady! Lyžařská sezona v Krkonoších začíná už tento pátek 3. prosince. Pojeďte se po dvou letech sklouznout právě do Krkonoš.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC zahajuje první

Pokud vydrží příznivé podmínky, rozjedou se jako první vyhřívané sedačky Hoffmanky Express a vlek Anděl v Janských Lázních. Lyžovat by se mohlo na krásných 2 – 3 km sjezdovek. Podrobnější informace bude SkiResort upřesňovat v průběhu týdne, v závislosti na počasí. Skipasy zakoupíte již nyní online na www.skiresortcard.cz(odkaz je externí). Určitě doporučujeme zakoupit přes web, ušetřit můžete i více než 30% oproti nákupu v kamenné prodejně.

SkiMU v Malé Úpě v provozu již víkendu 4. – 5. 12.

Na Malé Úpě mají plné ruce práce, aby nově propojený areál spustili již tento víkend! Vše bude připraveno na plnohodnotnou sezonu, navíc vytuněnou o spoustu novinek. Vše zařídíte výhodně a pohodlně online, od skipasu přes půjčení lyží. Nejlepší ale je, že mezi areály Pomezky a U kostela se budete moci přesouvat bez sundání lyží po nově vzniklých sjezdovkách Rennerovka, Kolbenka a Trautenberk.

krkonose-mala-upa-skimu

Vydejte se do Krkonoš s dětmi

Poradí vám, v jakém skiareálu se vám i vašim dětem bude dobře lyžovat a doporučíme i jiné aktivity, které je u nás možné vyzkoušet. Sami se přesvědčíte o tom, že Krkonoše mají co nabídnout každé věkové kategorii s různorodými zájmy.

krkonose.eu | svazek.krkonose.eu | pohadkove.krkonose.eu | neznamekrkonose.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here