Monínecký areál zahájil zimní sezónu opět jako první

0
337

Na milovníky zimních sportů čeká až 70 cm sněhu. Areál Monínec nabízí v dalších týdnech večerní lyžování od úterý do soboty. Novinkou letošní sezóny je využití recyklovaného sněhu, který díky unikátní technologii Snowstorage přečkal letní měsíce do další sezóny.

V provozu je Hlavní sjezdovka, která je souvisle pokrytá sněhem ve výšce 35-70 cm. V prosinci bude v závislosti na počasí v provozu celý areál. Zimní sezóna je zájemcům otevřena pro večerní lyžování standardně každé úterý, středu, čtvrtek, pátek a sobotu.      S denním lyžováním se počítá vždy od pátku do neděle od 9.00 do 16.00 hodin. Lyžování si budou návštěvníci moci užít i na Štědrý den, kdy bude vlek v provozu od 9 do 12 hodin. Od 25. prosince budou zájemci opět moci využít jak denní, tak i noční lyžování.

Stejně jako loni se i letos areál během zimní sezóny zaměří na rodiny s dětmi, kterým nabídne nejen lyžařskou školu, ale i dětskou hernu Moniště, kde se budou moci děti po výuce zabavit. Lyžařská škola je u spodní stanice lanovky a je vybavena mimo jiné 100 metrů dlouhým pohyblivým kobercem a 200 metrů dlouhým vlekem poma. Součástí lyžařské školy je také budova s pohodlným zázemím a půjčovnou vybavení pro klienty lyžařské školy.

V areálu platí věrnostní program Gopass, který přináší návštěvníkům flexibilní ceny. Ceny za skipasy zakoupené na www.gopass.travel jsou dynamické, návštěvníci si tak mohou naplánovat lyžování déle dopředu a ušetřit díky výběru konkrétních dnů s nejnižší cenou.  Držitelé stávajících gopass karet mohou po zakoupení skipasů na e-shopu Gopass vyrazit rovnou na sjezdovky. Noví zákazníci si po nákupu online vyzvednou skipas v automatu Ticket Point v areálu.

Další informace o Areálu Monínec naleznete na www.moninec.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here