NEJVĚTŠÍ KOLOTOČ V EVROPĚ

0
1659

Přípravy na zimní lyžařskou sezónu ve Skiareálu Rokytnice nad Jizerou jsou v plném proudu, ale léto ještě nekončí. Na závěr letní cyklo-turistické sezóny zve Rokytnice na prodloužený víkend ve znamení pouťové zábavy a tradičně bude v provozu také obří kolotoč v podobě lanovky na Lysou horu.

Lanová dráha na Lysou horu s výstupní stanicí v nadmořské výšce 1.315 m končí jako jediná v první chráněné zóně Krkonošského národního parku. V letních měsících, kdy není vzácný porost na vrcholku Lysé hory chráněn dostatečnou sněhovou pokrývkou, je tato lanovka mimo provoz. Jeden víkend v roce však nabízí možnost prohlédnout si západní Krkonoše v barvách přírody, a to formou okružních jízd – bez možnosti výstupu na horní stanici lanovky, za to s fantastickým výhledem. Jedná se o největší kolotoč v rámci tradiční Svatomichaelské pouti v Rokytnici nad Jizerou.

Lanovka na Lysou horu bude po celý prodloužený víkend provozu denně od 9:00 do 17:00 hodin v půlhodinových intervalech. V sobotu bude pro návštěvníky Rokytnice zdarma zajištěna přeprava vyhlídkovým vláčkem z náměstí k lanovce a zpět. Kromě těchto atrakcí čeká návštěvníky rokytnické pouťové zábavy také bohatý doprovodný program. Během závěrečného víkendu této letní sezóny bude v provozu také lanová dráha Horní Domky a bikepark Rock-it-nice.

Více informací je k dispozici na hotline +420 733 733 053 nebo na info@skiroky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here