NOVINKY V AREÁLU TANVALDSKÝ ŠPIČÁK

0
1459

Přípravy na zimní lyžařskou sezónu 2018/2019 vrcholí i ve Skiaréně Jizerky. Hlavní investicí je čtyřsedačková lanová dráha v lokalitě Tanvaldský Špičák 2.

Nová lanová dráha v Tanvaldském Špičáku 2 plně nahrazuje stávající kotvový vlek, který léta sloužil pro sjezdovky Kostelní a Slalomák. Moderní italská technologie firmy Leitner disponuje odpojitelnou čtyřsedačkou se zákrytem, tzv. bublinou. Lanovka vás vyveze přímo k rozhledně Tanvaldský Špičák, která nabízí krásný výhled na Jizerské hory, Krkonoše a Ještěd.

Díky lanové dráze se zvýší především kapacita a stoupne komfort přepravy lyžařů, obzvláště při špatném počasí.

Zvýší se i bezpečnost lyžařů při nastupování a vystupování z lanové dráhy, kdy lanovka zpomaluje a zajišťuje tím plynulý provoz.

Mezi další novinky patří nové komponenty u zasněžovacích děl firmy Supersnow. Parkoviště v lokalitě Tanvaldský Špičák 1 se dočkalo úpravy povrchu s nově vyasfaltovanými vjezdy na parkoviště. Povrch parkoviště je vyrovnán vrstvou asfaltové drti, zajišťující pohodlný příjezd a parkování. Opravené jsou i příjezdové povrchy silnic od Bedřichova a v Albrechticích.

Jednodenní skipas pro dospělého bude v zimní sezóně 18/19 stát 640 Kč. Předprodej sezónních skipasů 12-ti a 20-ti denních můžete pořídit se slevou 10% do konce listopadu.

Těšit se můžete na perfektní upravené sjezdovky, které díky rozdílným obtížnostem nabídnou vyžití všem skupinám lyžařů od pokročilých až po rodiny s dětmi.

Areál Severák je ideální pro výuku lyžování. Jedná se v podstatě o jedno veliké výukové hřiště.

Více informací najdete na:
www.skijizerky.cz

 

INFOBLOK:

Tanvaldský Špičák
8,2 km sjezdovek
2 lanové dráhy
1 pojezdový koberec
4 vleky
obtížnosti sjezdovek: modrá až černá

Severák
4,3 km sjezdovek
1 pojezdový koberec
10 vleků
Obtížnost sjezdovek: modrá a červená

Bedřichov
4,5 km sjezdovek
1 pojezdový koberec
6 vleků
Obtížnost sjezdovek: modrá a červená

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here