ROKY FUNPARK ROKYTNICE

0
1510

Zima se kvapem blíží a provozovatelé lyžařských středisek se připravují na zahájení zimní sezóny. Také v Rokytnici nad Jizerou jsou přípravy na zimu v plném proudu. 

Rokytnice nad Jizerou, malebné horské středisko, se nachází v západní části Krkonoš a je pátým největším lyžařským střediskem v Čechách. Délkou, kvalitou a různorodostí sjezdovek se řadí mezi nejvyhledávanější areály u nás. Každým rokem se rozšiřuje také nabídka doplňkových služeb a Rokytnice se tak stává stále více zajímavou pro všechny milovníky dobrého lyžování, pohodlné dovolené a odpočinku v srdci přírody.

Nabídka sjezdovek v Rokytnici je opravdu různorodá a uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Skiareál Horní Domky na svazích Lysé hory nabízí sjezdové tratě všech úrovní obtížnosti, které patří mezi nejdelší v Čechách a místy dosahují šířky až 100 m. Naproti tomu sjezdovky ve skiareálu Studenov, který je od Lysé hory vzdálen přibližně 3,5 km, jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi, milovníky odpočinkového lyžování a snowboardisty.

Pro nadcházející zimní sezónu je hlavní novinkou připravovaný ROKY Funpark, který nahradí původní snowpark vedle nástupiště lanové dráhy na Lysou horu v areálu Horní Domky.

„Podmínky pro provoz snowparku nebyly v našem areálu zcela ideální, proto jsme hledali způsob, jak volný prostor co nejlépe využít. Domníváme se, že vyžití pro nejmenší hravé lyžaře v našem středisku doposud chybělo a doufáme, že nově vybudovaný Funpark se bude těšit velké oblibě“, uvádí k výstavbě nového dětského parku vedoucí provozu, Michal Matoušek.

Rokytnice nad Jizerou nabízí 17 km sjezdovek, ale s vícedenními a bodovými jízdenkami mohou lyžaři využít bezmála 40 km sjezdových tratí v rámci celého Skiregionu, kam kromě Rokytnice patří také skiareály Paseky nad Jizerou, Příchovice a Rejdice. V ceníku pro nadcházející zimní sezónu nedošlo k zásadním změnám, byla pouze zjednodušena nabídka časových jízdenek v rámci jednoho dne.

 

INFOLINKA
Tel.: +420 733 733 053
E-mail: info@skiroky.cz
www.skiareal-rokytnice.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here