Prázdniny na Lipně s rodinou či přáteli

0
438
Klientské informační centrum

Podzimní výlet redakce TIM se letos opravdu vydařil. Teplé podzimní počasí má vydržet do konce října, krásné až letní dny lákají k návštěvě Skiareálu Lipno. Do nepřeplněného Lipna v podzimním čase doporučujeme vyrazit s rodinou nebo partnerem. Užijete si slunce, lesy a Stezku korunami stromů.

Klientské informační centrum
výhled z pokoje hotelu Element

Hotel Element na Lipně láká hosty svými prostornými a pohodlnými pokoji, a krásným výhledem na přehradu Lipno. Hotel Element, s prodejnou Intersport, půjčovnou a restaurací Stodola tvoří centrum a jádro Skiareálu Lipno. Stylová restaurace Stodola je příjemné místo ke snídani, obědu či večeři. Skvělá regionální kuchyně pod vedením zkušeného šéfkuchaře nabízí výborná jídla, na která se budete těšit po každém výletu. Lákavé jsou pro děti animační programy, jako třeba blížící se akce Halloweenská cesta s lišákem Foxem o víkendu dne 28.10.,která je spojena s výzdobou a rejem masek. V závěru měsíce října je na programu Podzimní animace v Království lesa, kam můžete vyrazit od 26. do 29. října se svými dětmi na podzimní prázdniny.

Areál Lipno nabízí v každém ročním období mnoho sportovních aktivit pro celé rodiny. V půjčovnách jsou k dispozici koloběžky, elektrokola, horská kola, lyžařské vybavení nebo plavidla. Na elektrokolech jeďte z Lipna cca 10 km po cyklostezce kolem Kempu Modřín, až do Frymburku, kde jsou další krásná místa, která stojí za návštěvu. Přívozem se ve Frymburku přesunete na druhou stranu Lipna a pokračujete kolem elektrárny Lipno zpět do obce Lipna nad Vltavou.

Všechny cesty návštěvníků vedou tradičně z prostorného parkoviště na Stezku korunami stromů nebo s dětmi do sousedního Království lesa. Ke stezce se dostanete pohodlně sedačkovou lanovkou, stezka busem nebo pěšky podél sjezdovky. Nejkrásnější pohled je přímo ze Stezky korunami stromů, která stojí na vrcholku Kramolína ve výšce 900 metrů nad mořem. Postavena byla v roce 2012 za neuvěřitelných 60 dní ze dřeva Douglaska. Na vrcholu Stezky korunami stromů vás překvapí panoramatický 360 stupňový výhled do širého příhraničního okolí. Po cestě na vrchol stezky si můžete zasoutěžit a zodpovědět skryté otázky, které jsou umístěny na pilířích stezky, jako např. „Kolik schodů vede středem věže?“

V místní Intersport prodejně si můžete za výhodné ceny pořídit vše, co si zapomenete doma, od letního a ž po zimní oblečení a doplňky. Nad lanovým centrem jsou dvě adrenalinové bobové dráhy s občerstvením.

Potěšilo nás znovu otevření Coop prodejny, která nově funguje 24/7. Je to unikátní řešení, kdy se do prodejny mimo běžnou prodejní dobu dostanete přes aplikaci DoKapsy. Ocitnete se tak v prodejně třeba o půlnoci úplně sami a vyberete si, na co máte chuť. Boží!

Pro snadný nákup a výhodné slevy na Lipně slouží věrnostní Lipnocard – karta hosta, kterou si lze zakoupit v Klientském informačním centru nebo v hotelu. Díky této kartě využíváte zajímavé slevy a bonusy. Lipnokartu můžete využít celoročně nebo ji vrátit při odjezdu za peníze zpět.

Více užitečných informací najdete zde: www.lipno.info

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here