SKI CENTRUM BUBLAVA – STŘÍBRNÁ POHODA NA ŠIROKÝCH SJEZDOVKÁCH

0
1046

Moderně vybavené lyžařské středisko nabízí komfortní prostředí a kompletní servis pro lyžaře a snowboardisty. Na širokých sjezdovkách všech stupňů obtížnosti si užijete lyžování bez stresů a bez front.

Ráj pro děti

Dětský park s lyžařským pásem o délce 35 metrů s herními prvky a lyžařskou školou. Kvalitní sjezdová trať o délce 180 metrů a vlek typu POMA dlouhý 150 metrů. Letošní novinkou je nový vlek Školní přímo pod barem IGLOO ze strany od Stříbrné, který posílí kapacitu o víkendech, svátcích, prázdninách a slouží současně pro lyžařské kurzy.

Služby, servis a půjčovna

Přímo vedle centrální pokladny na Vás čeká moderní půjčovna značkových lyží Rossignol a Völkl, kde vybavíte lyžařskými komplety nejen sebe, ale i Vaše děti. Půjčit si můžete také běžky nebo lyžařské helmy. Proti centrální pokladně najdete nově vybudované snowboardové centrum „Lágoš“. O profesionální výuku se tady stará zkušený team, vedený bývalým špičkovým závodníkem Tomášem Lágnerem. Můžete využít široké nabídky půjčovny snowboardů a dalšího doplňkového vybavení.

V areálu najdete široké a bezpečné sjezdovky od černé po výukové svahy. K občerstvení slouží skibar, ve kterém došlo k posílení nabídky gastro sortimentu.

Rodinné lyžování

Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětský park za cenu 150 Kč na den. U hřiště najdete útulnou oázu v podobě „Jedové chýše“, ohřívárna s malou hernou pro nejmenší. Dětské jízdné je pro děti do 15- ti let, malé děti do 5-ti let včetně zde lyžují zcela zdarma. Oblíbená je modrá sjezdovka Malý Bleiberg na široké louce s vlekem, kde se snadno naučí lyžovat děti od tři let. Všechny sjezdové tratě jsou nadstandardně široké, bezpečné a s mírnými dojezdy do roviny. Užijete si na nich opravdu pohodové lyžování. Na široké škále našich tratí od mírných lučních terénů až po náročnou kratší černou sjezdovku se určitě nudit nebudete.

Otevírací doba:
Denně od 9.00 do 20.00 bez přestávky

Vybavení:
1 lanovka, 5 vleků, 1 dětský pás
8 sjezdových tratí
Upravené běžkařské tratě

CENÍK                 Dospělí       Děti 6–15 let
1 denní skipass     475 Kč        400 Kč
večerní lyžování    300 Kč        200 Kč
6 denní skipass     2 100 Kč     1 500 Kč

www.bublava.cz


 

SOUTĚŽ O SKIPASY - SKI BUBLAVA – STŘÍBRNÁ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here